pora dienų Londone

Londonas yra toks keistas miestas, kuriame jau buvau ne kartą, bet negaliu pasakyti, kad pažįstu miestą ar bent jau apžiūrėjau visus turistinius objektus. nes ten važiuoju lankyti žmonių, o ne objektų. ir nors juokėsi iš manęs, kad atvažiavusi į londoną laiką leidžiu ant sofos gerdama arbatą, bet turistiniai objektai niekur nepabėgs, o žmonės – gali.

šį kartą londone mačiau lietų, tiesa, ypatingą tuo, kad buvo viduje, o ne lauke, naftą, kuri irgi buvo viduje ir atspindinti viską, lyg veidrodis. buvau uždaryta į kalėjimą, bet paleista už gerą elgesį. apžiūrėjau dinozaurus. kaip ir kaskart, apsipirkau oksfordo gatvėje bei pasivaikščiojau vienam, kitam parke. ir išgėriau daug arbatos kalbėdama su žmonėmis, kuriuos, deja, sutinku per retai.

galvoju, gal reiktų kartą į londoną atvažiuoti būtent paturistauti. buvau čia to prieš daugelį metų, bet nedaug ką tepamenu.tad gal jau laikas būtų vėl paspoksoti į Big Beną ar nors kartą apsukti ratą Londono akyje. bet man kažkodėl patinka taip pažinoti ir nepažinoti londono tuo pačiu metu. ir lankyti draugus, o ne objektus.

Būtinai palikite komentarą: