Pasižadėjimas

New Year’s resolution (pasižadėjimas naujiems metams): vėl rašyti blogą.

Pasižadėjimas rašyti blogą sau, o ne kitiems. Nesistengti rašyti įdomiai. Nesistengti rašyti vien tam, kad būtų parašyta. Nesistengti rašyti dažnai, nesistengti rašyti retai. Rašyti kada norisi. Nepasiduoti skaitytojams ir nesistengti dėl jų – vis tiek gi didelės dalies jų nė nepažįstu.

Kažkada taip rašiau ir dabar su pasimėgavimu vakar skaičiau senus įrašus, prisimindama, ką galvojau ir kuo gyvenau prieš 3, 4 ar daugiau metų. Noriu ir toliau taip fiksuoti savo gyvenimo detales, kad ir po daugybės metų prisiminčiau. Ar tiksliau iš naujo atrasčiau – nes kai kurie dalykai, kuriuos vakar skaičiau buvo tarsi ne mano rašyti – visai neprisimenų kai kurių nutikimų.

Paskui pagalvoju, kad po daugybės metų visus pasaulio kompiuterius vis tiek bus sugadinusi kokia nors ten elektromagnetinė bomba. Tad gal pradėti rašyti popierinį dienoraštį?..

Nors nei vieno popierinio dienoraščio nepajėgiau rašyti ilgiau nei mėnesį. Blogą aktyviau rašiau gal 4 metus.

O dabar ir vėl rašysiu. Pasižadu ir tikiuosi.

2 Atsakymų į “Pasižadėjimas”

  1. Pranas kalbėjo:

    Nežinau, kada Tau tas “vakar” buvo, bet aš vakar, t.y. sausio 9 d. irgi Tave skaičiau. Ir galvojau: o! kiek gažių eilėraščių parašyta, kai Tu dar danguje ieškai skylės, kad išskristum, o jie dažnai nekaip vertinti. Ir galvoau- tai štai kokėl Vilnelė pasiėmė į savo rankas pištoletą, kodėl Vilnelė pasivadino durbnele ir net atsiminiau,kodėl supyko, kai paprašiau taip nesivadinti…
    Puiki, gera Tu Žmogus, Vilnele.

  2. Pranas kalbėjo:

    Yra čia klaidelių, o viena – trečios eilutės nuo apačios pabaigoje specialiai taip užrašyta.
    Būk!

Būtinai palikite komentarą: