Teatro diena

šiandien yra Tarptautinė teatro diena ir nors aš nebesu net mėgėjiško teatro narė, vis tiek man šita diena yra šventė. teatras mano gyvenime  užėmė ir vis dar užima didelę gyvenimo dalį, nuoširdžiai jį myliu ir nuoširdžiai švenčiu jo dieną. be to, manau, kad šiandiena – ne tik aktorių ir teatro darbuotojų diena, tai ir žiūrovų šventė, nes žiūrovai yra neatsiejama teatro dalis. o aš tikrai esu prisiekusi teatro žiūrovė.

aktorius, režisierius ir kitus nusipelniusius šiandien apdovanos scenos kryžiais ir premijomis, sveikins draugai, kolegos, pažįstami ir nepažįstami. o aš, žinodama, kad niekas šiaip manęs nepasveikins, pasisveikinsiu pati. taigi, sveikinu su švente visus: aktorius, režisierius, scenografus, kompozitorius, dailininkus ir kostiumų dailininkus, grimerius, apšvietėjus, garsistus, scenos darbininkus, dekoracijų ir rekvizito meistrus, rūbininkes, valytojas, bilietų tikrintojus, administratorius bei visus kitus nepaminėtus, nuolat esančius teatre ir tuos, kurie į teatrą užsuka karts nuo karto – žiūrovus.

10 Atsakymų į “Teatro diena”

 1. majestas kalbėjo:

  Sveikinam, žiūrove, aš tau kryželį padovanosiu, paliubomu 😉

 2. vienastoks kalbėjo:

  Ei, kodėl niekas? Aš sveikinu. Ir gailiuosi, kad nemačiau scenoje. Bet gal pamatysiu ekrane? :)

 3. vilnelė kalbėjo:

  vienastoks, ačiū :) majestai – kryžiaus nereikia, geriau premiją ;))

  bet čia vis tiek beveik savęs pasisveikinimas įvyko – nebūčiau parašius, nebūtų ir komentarų :)

 4. vicont kalbėjo:

  Kai kurie žino kada teatro diena ir be priminimo :)

  Salut!

 5. vilnelė kalbėjo:

  Vikonte, sveikinimai tau! Juk tu čia aktorius 😉

 6. majestas kalbėjo:

  tik ne piniginę, gerai? aš tau kokią nuotraukytę padovanosiu, ar atviruką padarysiu. dar moku su word programa padaryti padėkos raštą, tiks? a? :)

 7. vicont kalbėjo:

  Vaje, tik kol kas negalėčiau savęs taip vadinti – galbūt labiau tiktų kitas žodis – vaidintojas :)

  Ačiū!

 8. vilnelė kalbėjo:

  majestai, piniginė priklauso tik aktoriams ir režisieriams, man užteks ir pasveikinimo 😉

  vikonte, jei Palėpė – teatras, tai tu – aktorius, kaip gi kitaip?.. :)

 9. Blogorama #376 : nežinau.lt kalbėjo:

  […] tik lietuviškai. • Red Bull Cola?! • Ar žiniasklaida rašo apie tai, kas mums rūpi? • Vaidinimo, kuris būna gražesnis už gyvenimą, diena. • Filmai neholivudiniam vakarui. • Reklamos smūgis. • Trečios kartos žaidimas „į […]

 10. Danutė kalbėjo:

  Sveikinu visus su teatro diena , nes visi tik gimę jais jau tampame . Vaidinome maži būdami tėvams , kad skauda , kad dėmesio mažai , didesni vaidinome , kad pargriuvome , o ne su klasioku susimušėme ir dėl to paakyje mėlynė . Dar vėliau …oi kiek privaidiname ir prisivaidiname gyvenime . O aš turiu laimės vaidinti vieno provincijos miestelio mėgėjiškame teatre , kuriam vadovauja profesionali režisierė Jolanta P. Esame jai labai dėkingi ir sveikiname su šia švente . O jus kviečiu į mūsų spektaklius .(Tarp kitko , mūsų trupė Vilniuje per Kaziuko šventę vaišinome vilniečius aukštaitiška šiupinine …;)Visiems sėkmės , na ir , žinoma , gerų vaidmenų gyvenime 😉
  Pagarbiai
  Danutė D.

Būtinai palikite komentarą: