ataskaita

– jau kadais grįžau iš danijos ir šiuo metu gyvenu Lietuvoje. neseniai persikrausčiau į gretimą kiemą.  vis dar prie stoties. gyvename dviese su kate.

– dirbu. ekonominė krizė taip ir nepalietė.

– dažnokai žaidžiu stalo žaidimus, kartais užsiimu naujų visuomeninių ir pelno visiškai nenešančių projektų/organizacijų kūrimu, kartais bandau gaivinti senąsias.

– į teatrą beveik nevaikštau, nes ten nieko gero nerodo.

– dviratį ruošiu pavasariui. truputį vėluoju, nes šiuom dienom jau mielai minčiau vilniaus gatvėmis. svarstau, ar nereikėtų jo vėl perdažyti.

– mano katė darosi vis draugiškesnė žmonėms ir vis tingesnė. lyg ir turi problemų su inkstais ir kepenimis. kartais apsilankom pas gydytoją, gauna vaistukų. į lauką vaikšto per langą, nes į laiptinę jai negalima – laiptinėje vaikšto teta, kuriai nepatinka katės.

– blogo nerašau. kartais lyg ir turėčiau tam laiko ir noro, bet bijau pradėti, nežinodama, kiek galėsiu tęsti. nesinori ilgai merdėti, kas pusmetį apsimetant kad grįžtu, o po dviejų įrašų vėl užraukiant viską. tad čia ne įrašas. čia priminimas, kad kažkur ten už šių oranžinių ribų vis dar egzistuoju.

5 Atsakymų į “ataskaita”

 1. shiny kalbėjo:

  woohoo! (:

 2. Priegaidis kalbėjo:

  Gerai, valio.

 3. W. kalbėjo:

  rasyk. nesijaudinant, kiek daznai.

 4. MariukasM kalbėjo:

  Sveika sugrįžus :)

 5. vilnelė kalbėjo:

  ir vis tik keista, kad tiek daug žmonių manęs neišmetė iš savo rss.
  tinginiai jūs, kaip ir aš pati :)

Būtinai palikite komentarą: