WorldOutGames

 

visą savaitę kopenhagoj vyko gėjų ir lesbiečių festivalis. daug visokio meno, sporto ir renginių. ir pilnas miestas netradicinių porų. smagu pažiūrėti. norėčiau kada pamatyti tokį vaizdą homofobiškoje mūsų tėvynėje… deja deja, iki tokios tolerancijos Lietuvai dar toli toli toli.

renginių buvo įvairių – koncertų, spektaklių, diskotekų. didelė dalis – aikštėse ir nemokamai, tad visas miestas šurmuliuoja dvigubai daugiau, nei įprastai (nors ir įprastai kopenhaga pakankamai šurmuliuoja). tai ėjau pasižiūrinėti. pirmą kartą užsiroviau ant braziliškų šokių, kurie atrodė daugmaž taip:

ir dar taip:

buvo gana juokinga ir nieko labai gero, bet nuotaiką tikrai pakėlė. o paskui dar brazilai užgrojo labai fainos muzikikės, tai tiesiog maloniai praleidau vakarą. beje, puikus dalykas, kad kopenhagoj alų galima gerti visur, kur tik nori…

antrą kartą nuėjau ieškoti draugių į Womens Corner ir paklausiau truputį moteriškos roko grupės – grojo neblogai, bet ir neypatingai.  tad nuėjau pažiūrėti, kas vyksta Tel Avivo scenoje ir pataikiau į šiuolaikinio šokio moterų trupės pasirodymą. iš prandžių tikėjausi kažko, kaip pirmieji šokėjai, bet izraelio šokėjos maloniai nustebino, nes tai buvo visai rimtas šiuolaikinis šokis. na ne stebuklas, bet kaip nemokamas – labai puikus renginys.

tiek ir to gėjų festivalio. na, tiesa, rytoj dar eisiu žiūrėti parado ir tada viskas pasibaigs. reiks ieškot kitokių pramogų…

3 Atsakymų į “WorldOutGames”

 1. nesvarbu kalbėjo:

  Norėtum turėti du tėčius?

 2. vip kalbėjo:

  Na va ir prasideda… Turiu omeny nesvarbu komentarą. Taigi, Vilnele, po pasakojimo apie festivalį privalėjai pareikšti savo pasipiktinimą ištvirkusiu vakarų pasauliu.

 3. vilnelė kalbėjo:

  Du tėčiai geriau, nei vienas :)
  Vakare dar įdėsiu visą krūvą nuotraukų iš parado, išreikšiu savo džiugesį ir tada turėtų prasidėti tikrieji komentarai… :)

Būtinai palikite komentarą: