ežiukas ir kiti susidūrimai su policija

o kol metalistai vis dar siautėjo, mes su broliu užsiimėm rimtesniais darbais – gelbėjom ežiuką. ėjo toks vienas visai nemažas per gatvę vidurį nakties. o prieš eidamas neapsidairė, ar mašinos neatvažiuoja. o gal ir apsidairė, bet mašina atvažiavo greičiau, nei jis tikėjosi. taigi, vidury nakties mes matom vidury gatvės tupintį ežiuką ir prie jo artėjančią mašiną. mano didysis brolis didvyris, nieko nepaisydamas stojo ant kelio prieš ežiuką, ištiesė ranką ir savo stebuklingomis galiomis pradėjo stabdyti mašiną. mašina ėmė ir sustojo ir tada pasimatė, kad tai policijos mašina…

bet policininkai nieko taip ir nepasakė, tik aš trumpai paaiškinau situaciją “atsiprašau, bet čia ežiukas eina per kelią”. pastovėjo, pažiūrėjo ir nusprendė apvažiuoti ežiuką. ir taip jis buvo išgelbėtas. ir netrukus jau perėjęs gatvę pasislėpė žolėje. net ačiū nepasakė…

paskui, išgelbėję ežiuką, važiavom toliau namolio. važiavom ne šiaip kuo – paspirtukais. per visus anykščius ir, kadangi kelias prie šaligatvio buvo itin prastas, tai beveik gatvės viduriu.

ir ką matom – o gi tą patį policininkų golfą, privažiuojantį iš priekio. privažiavo ir sustojo:

– ko čia durniuojat vidury gatvės?

– mes ne durniuojam, mes namo važiuojam….

– tai bent viena linija važiuokit ir prie krašto, nes jūsų visai nesimato (mes juk kaip tikri metalistai, juodai apsirengę buvom).

tiek ir tepasakė policija, o aš jau galvojau, kad teks anykščių areštinėj nakvot…

4 Atsakymų į “ežiukas ir kiti susidūrimai su policija”

 1. eziukas kalbėjo:

  aciu

 2. vip kalbėjo:

  Bet iš kur jūs tuos paspirtukus gavot? Nors pasakojimą jau girdėjau, bet ši detalė taip ir liko neaiški.

 3. ZD kalbėjo:

  Saunuolis tavo brolis – eziuko gelbetojas!

  O kad juodai apsirenge nakti kelyje straksejot tai pagrumociau pirstu. Niesiog negaliu negaliu pakest tokiu nematomu zmoniu kai uz vairo sedziu. Adrenalino doze visai nakciai, o gali ir blogiau baigtis..

 4. Vilnelės vilnijimai » ežiukas kalbėjo:

  […] ežiuką. ir jau net ne pirmą kartą gyvenime (pirmąjį aprašiau čia). o buvo […]

Būtinai palikite komentarą: