darbas į namus

kas čia pasidarė – darbą į namus neštis pradėjau! kažkokia netvarka. anksčiau visada turėjau griežtą vidinę tvarką – darbo laikas baigias – baigiu su darbu. na gerai, jei reikia viršvalandžius pasėdėt – tai pasėdėdavau, bet darbas ir namai buvo atskiros teritorijos ir kai iškeldavau koją iš ofiso – baigdavosi visi darbai. žinoma, tie projektai, kuriems ką nors sugalvot reikia – galvoje sukasi įvairiu paros metu, bet galvojimas – toks ten ir darbas.

dabar gi per pastarasias savaites trečią kartą parsinešiau darbo į namus. ir darbavausi pusę vakaro (kitą pusę vakaro bandžiau atsigriebti už praėjusią naktį – snaudžiau).

iš tiesų, tai kartais nervina tas darbo neprognozuotumas ir nelygi apkrova – praėjusios savaitės pabaigoje sėdėjau ir porą dienų nosį krapščiau, o dabar štai – į darbo dieną nebeįtelpu. bet kas ten žino, gal ryt popiet vėl nosį krapštysiu…

na taip, trys kartai kai kam pasirodys juokingai mažai, bet aš stengiuosi nemaišyti darbo (už kurį pinigus moka) ir likusios gyvenimo dalies. vakarai yra poilsiui arba kitoms veikloms ir chaltūrkėms. tad darbo krūvio augimo tendencijos man nelabai patinka (o kam patiktų?).

4 Atsakymų į “darbas į namus”

 1. PinkCity kalbėjo:

  Tfu tfu tfu, kol kas man dar pavyksta laikytis tos nuostatos – kad mano laisvalaikis yra šventas, daug šventesnis už darbą. Jei kažko nespėju, vadinasi arba man užkrauta per daug darbo, arba aš nesugebu efektyviai išnaudoti darbo laiko. Esu nekukli ir dėl savo sugebėjimų neabejoju, taigi lieka pirmoji hipotezė, ir jei aš nešiuos darbo namo, šefai matys, kad bet kokiu atveju viską spėju, ir kraus dar. Kas man iš to?

 2. shiny kalbėjo:

  Man tavo susirūpinimas visai neatrodo keistas (: Aš irgi stengiuos namo nesinešt nieko

 3. vilnelė kalbėjo:

  mano problema yra ta, kad darbai laukti negali, o kiti mano darbų irgi nenudirbs. na taip, galiu nesinešti nieko namo ir vėluoti su darbais, bet jei jie vėluoja – klientai pyksta, jei klientai pyksta – projektų vadovai irgi pyksta, o jei jie pyksta – šefas nepatenkintas. mano šefo požiūris labai aiškus – jei nespėji su darbu, juk gali pasėdėti ir po darbo. arba neštis jį į namus. o paaiškinti jam, kad laisvalaikio nesinori maišyti su darbu iki šiol nelabai kam pavyko :)

 4. m kalbėjo:

  ofisas. brrr, net nupurtė :)

Būtinai palikite komentarą: