anykščių metalistai

vieną savaitgalį britnė, kitą savaitgalį sepultura. štai taip plečiu savo muzikinį akiratį…

buvau lietuvoj šį savaitgalį, anykščiuose. o ten buvo ir metalistų festivalis Velnio Akmuo. tiesa, metalistų anykščiuose beveik nebuvo (ilgą laiką atrodėm kaip patys baisiausi metalistai visame miestelyje). gerai paieškoję, radom juos Dainavos slėnyje, kur ir buvo tas festivalis. tik kad ne itin gausiai lankomas buvo tas festivalis – kokie 300 žmonių gal ir susirinko, ne daugiau. ir garsas buvo toks, kad tik už poros šimtų metrų gal ir tesigirdėjo, kad metalistai siautėja – vos toliau paėjus jau tebuvo girdėti miestelio įprastas šurmulys.

kadangi festivalio organizatoriai turbūt ne per daug patyrę, tai sėdėjom už 100 metrų nuo scenos ir nieko nemokėję grožėjomės koncertu – teritorija buvo atitverta taip, kad labai sėkmingai visa krūva anykštėnų ir mes su broliu žiūrėjom koncertą nemokamai ir ne ką prastesniu vaizdu, nei dauguma nusipirkusių.

bet metalo muzikos taip ir nepradėjau suprasti. jautėsi, kad Sepulruta yra pasaulinė grupė, nes juos klausyti dar buvo galima, o visi kiti, mano nuomone, tik kriokė į mikrofoną.

galiausiai nusprendžiau, kad aš turbūt rinkčiausi britnę, o ne metalą. ten bent gražių šokėjų buvo….

3 Atsakymų į “anykščių metalistai”

 1. vip kalbėjo:

  Na va, pradėjai dažniau savo nuotykius aprašinėt.Manau, kad Kopenhagoj irgi visokių linksmybių būna, tad neapkiausk ir blogo neapleisk.
  Linksma tavo klaida pabaigoj – Sepulruta. Reikėjo dar ū parašyt :)

 2. V2Hr kalbėjo:

  Tai Sepultūra ten ir buvo viena lengviausių grupių.

  O sunkioji muzika tikrai ne kiekvienam skirta. Čia kaip ir su klasikine simfonija – suprasti reikia, kad galėtum mėgautis.

 3. žygis kalbėjo:

  tarpe kitko, gal būtų įdomu — anykštėnai turi savo grupę, Dissimulation. gal nebus palaikyta šiukšlinimu,
  http://www.youtube.com/watch?v=W9qCDTsyQa8

Būtinai palikite komentarą: