Go Britney

na va, ir pamačiau britnę. dabar galėsiu visiems girtis. kad tik būtų ko.

viskas buvo visai įdomu, kai pagalvoji. bet kažkaip daugiau tikėjausi iš britnės. na bent jau kad žiopčios į fonogramą tai tikrai tikėjosi, bet kad kažkaip pamiršdavo ar tiesiog nesistengė didžioji žvaigždė. jos šokėjai dirbo už ją, na o jie gerai dirbo, tai viskas buvo dar visai žiūrima.  bet ne taip linksma, kaip norėtųsi. ir vis tik – pirmas mano toks visaip kaip didelis koncertas su daug šou.

o viskas prasidėjo dar ir nuo vakarienės ložėje, daug gero vyno ir pan, taigi, vakaro net britnė nesugadino. tiesa, ložė keistoka – daugiau pritaikyta stadionui ir sporto varžyboms, nei koncertams – stiklu atitverta ir tik dalis to stiklo atsidarė, tai garso per daug gero nebuvo. nors, kiek girdėjau, ir salėj garsas nebuvo tobulas.

juokingiausia dalis buvo apšildymas – kažkokią blondinę išleido į sceną pastovėti prie dj pulto. bet kad ta blondinė tik maivės ir po sceną nevisai į ritmą pataikydama darkės. nevykus visiškai šildytoja. bet turbūt pigi.

antras apšildymas buvo kiek geresnis – cirką išleido į sceną. parodė šiek tiek akrobatinių triukų, žiūrovai paaikčiojo. visai gražu buvo. čia viskas į tą temą, kad britnės kompaktas, kurį čia pristatinėjo, vadinasi Cirkas. bet šiaip tai kai ateini į koncertą, tai cirkas kažkaip ne visai į temą…

na ir tik tada jau pati britnė pasirodė – visa imitus ir su rudu peruku. ir tokia vos pakrutanti. gerai, kad daug gražių šokėjų atsivedė – tai bent jau buvo kuo pasigrožėti. jie viską ir darė, britnė tik truputį po sceną pavaikščiojo ir leidosi panešiojama raumeningų vyrukų. pirmą kartą mačiau, kad koncertą visą vežtų ne žvaigždė, o jos svita. žodž, pačia britne nusivyliau. bet vis tiek džiaugiuosi pamačiusi. dabar žinosiu, kad tikrai ji neverta dėmesio.

2 Atsakymų į “Go Britney”

  1. vip kalbėjo:

    Žodžiu, cirkas ta Britnė :)

  2. ZD kalbėjo:

    Tai vat tau ir superstar :)

Būtinai palikite komentarą: