virocker

taip vadinos koncertas, kuriam buvau šeštadienį. visai netikėtai gavau pakvietimą ir apsilankiau tikroj daniškoj šventėj. viskas vyko prie didelio stadiono, aptvertoj teritorijoj, pilnoj palapinių su maistu, gėrimais ir visokiu šlamštu ir danų, kurie visi pasitiesę po patiesaliuką ir susėdę ant pievutės piknikavo ir klausėsi muzikos. o grojo danų žymūs muzikantai, kuriems mes davėm nikus: sindikatas (hip hopo grupė), povilaitis (toks pagyvenes vyrukas, vis dar įsivaizduojantis, kad įsispraudęs į odines kelnes atrodo seksualiai) ir stakėnas, kryžmintas su kokiu gabaliu. nors pagal amžių labiau pirmas, pagal muziką gal arčiau antro.

tai va, pasiklausėm tikros dansk muzikikės ir pažiūrėjom, kaip pas juos viskas vyksta. vistik keistoka, kai betrypčiojant pagal muziką, trukdo visokie patiesaliukai ir sulankstomos kėdės. ir šiukšlės – jau kokie kiaulinykai tie danai – tiek šiukšlių lietuviškuose koncertuose po kojomis tikrai nesimėto. o čia, danijoj, štai visi girti ir sulipę į šiukšlyną šokinėja ir taškosi pagal nusenusių rokerių dainuškas….

na gerai, ne taip blogai viskas buvo. smagiai laiką praleidom, pačios pašokinėjom pagal nusenusių rokerių dainuškas ir susipažinom su dar dalimi daniškos kultūros. man visai patiko ir turbūt net pakartočiau…

Būtinai palikite komentarą: