dansk sommer

į daniją pagaliau atėjo vasara. tik ne dansk sommer, kuri, pasak vietinių, turėtų būti lietinga ir šalta. o mes štai kaistam ir džiaugiamės gražiais orais. tiesa, vėjo daugiau, nei norėtųsi, bet ką padarysi, kai aplink beveik visom kryptimis vanduo.

danijoj prasidėjęs jau atostogų sezonas, bet mums teks darbuotis visą vasarą. tiesa, mūsų instruktoriai atostogaus, tai artimiausias porą savaičių naudos iš mokymų gali būti ne per daugiausia. prigalvojo ten visko, ką gali mus dar išmokyti, kol nebus pakankamai žmonių, bet didelė to dalis man atrodo kaip laiko gaišimas. noriu mokytis to ko reikia ir mokytis daug. pačiai net keista. bet kad įdomu. ir turiu gerą instruktorių.

kai pagalvoji, vienas mėnuo jau praėjo, liko tik 2. paskui būsim paliktos vienos ir labai bijosim. arba nebebijosim, baisiausia turbūt bus po mėnesio, kai pirmą kartą pačios kalbėsim. dabar dar tik klausom.

tuo tarpu dar repetuojam šunų eurovizijai, planuojam jamt “kloak service”(kodinis slapto projekto pavadinimas), niekaip nepradedam karo prieš r., mokomės britnės dainas ir po vieną danišką žodį, paišom piktus klientus, vagiam kaimynų rožes, šokinėjam gumytę ir taip toliau. o dar ir į švediją važiuosim…

Vienas atsakymas į “dansk sommer”

  1. ZD kalbėjo:

    Zodziu nesibaigianti svente, o ne darbas :)

Būtinai palikite komentarą: