darbai, mokslai, etc.

dienos metu vis galvoju – “va tą reik pablogint, o aną irgi reiktų dėt į blogą, o šitas tai geras, reiks gal į blogą įdėt…” ir t.t. o atėjus vakarui, taip nieko ir nepavyksta, ypač kai parsirandu namo jau sutemus po visokių pramogų, o tuo tarpu dar namų darbai laukia… tai iki blogo niekaip nebeprieinu. o jei prieinu – nebežinau, ką čia ir bepasakot, nes pamirštu, visi maži smagūs dalykėliai užsimiršta, pasimeta ir blogas stovi tuščias.

galėčiau papasakoti apie IT testą, kurį išlaikiau ne ką geriau, nei dauguma mergaičių, iš kurių krizenau kažkada čia bloge (na bet bent jau ne prasčiau už jas). labiausiai dėl to kaltinu prastas klausimų formuluotes (netikslūs, neaiškiai apibrėžti, etc., skirti toms mergaitėms, o ne informatikui), dar kažkiek kaltinu savo žinojimą per daug, na dar ir tai, kad į mokytojo medžiagą tai juk net nepažiūrėjau (tingėjau). gerai kad čia tik pirmas testas, kuris nelabai svarbus, svarbiausias dar ateityje. blogai – kad reiks kreipti didesnį dėmesį į IT pamokas ir IT mokytojo medžiagą. ir fiksuoti, ką turėčiau per jas pamiršti (kad nebežinočiau per daug).

beje, kitas mūsų grupės IT specialistas surinko dar mažiau balų. kai kas pasakytų, kad bandau pateisinti savo tingėjimą ir nesimokymą (o aš turbūt ir bandau tai padaryti), na bet man labai norisi kvescionuoti to testo galimybes nustatyti IT žinių lygį – atsisėdus prie sugedusio kompo aš tikrai nuveikčiau daug daugiau, nei bet kuri tų mergaičių, o testą atsakiau prasčiau, nei gal pusė jų (paskui, pasiginčijus, vistik lygtais pasiekiau geriausiųjų iš jų lygį). vat ko nekvescionuočiau, tai to testo galimybės nustatyti įdėtų į jo išlaikymą pastangų kiekį – ta mergaitė, kuri stengėsi išsiaiškinti ir suprasti viską iš pagrindų – ta ir gavo daugiausia balų.

dar buvo danų testas. dvi dienas, su dviem mokytojom. įvertino mūsų pasiekimus per mėnesį. kalbėjau, stenėjau, dariau daug klaidų per jį. galiausiai man nustatė 4-5 kalbos lygį (kažkur tarp jų). iš 10ties. 5 lygį man reikia pasiekti, kad priimtų į darbą (nemestų lauk po bandomojo), 7-8 – kad daug uždirbčiau.  turiu dar 2 mėnesius. gal darom totalizatorių – “kurį lygį pasieks vilnelė?” kitas testas –  vėl po mėnesio.

kas čia dar? ai, jau daugiau, nei mėnuo, bet danų manęs dar neužkniso. nors žengti į priekį sekasi vis sunkiau – gal smegenis pradeda kaisti nuo tokių kiekių?

6 Atsakymų į “darbai, mokslai, etc.”

 1. vonioje kalbėjo:

  sėkmės :)
  ir kvestionuoti, btw :)

 2. m kalbėjo:

  kvescionuoti?

 3. vilnelė kalbėjo:

  supraskit gi, aš ne lietuvių, o danų mokausi :)
  o tas žodis visada man atrodė baisiai sudėtingas, nesuprantu, kaip išdrįsau jį net du kartus pavartoti…

 4. d kalbėjo:

  hm, idomu, koks mano lygis. danu pamokose miegu, nes moko tik to, ka zinojau jau seniai. transleitoriu jau padejau i stalciu. bet siaip cia pas mus chebra danu pamokos tai ziauriai nekencia.

 5. vilnelė kalbėjo:

  man irgi įdomu, koks ten tavo lygis :) turbūt mano darbui užtektų :)

 6. Léa kalbėjo:

  Dansk – det kommer! Du skal bare vente!

Būtinai palikite komentarą: