žiema žiema

bėk iš kiemo
nes noriu važinėti dviračiu

transportas tik brangsta, o autobusai vis dar taip pat vėluoja ir važinėja ne pagal grafikus, kamščiai nervina, kaip ir žmonių grūstys – nemėgstu, labai nemėgstu viešojo transporto. o jis dar ir brangsta, nors  kokybė negerėja, tik brangių ekranų ant stulpų prikabino, kurie vis tiek neveikia.

šiandien mačiau viename, pirmas vaizdas: “nuo kovo 1 d. transporto bilietai brangs”. antras vaizdas: “sistema derinama. pateikta informacija gali būti klaidinga.” toliau rodoma visokia ten informacija apie būsimas bilietų kainas. ir vis karts nuo karto pakartojama, kad pateikta informacija gali būti klaidinga.

tai ir žinok dabar, brangs ar nebrangs tie bilietai nuo kovo 1 d.

(žinau, žinau, kad brangs)

2 Atsakymų į “žiema žiema”

  1. Blogorama #532 : nežinau.lt kalbėjo:

    […] nepaisant vaikų įžūlumo . • Nors iš kai kurių požymių tai sunkmečiu lyg ir nekvepia: transportininkai ir toliau kelia kainas , laikydamiesi principo „žūti, tai nors maršui grojant“, o autoriai leidžia savimeilei […]

  2. d2 kalbėjo:

    o taip, mane irgi uzknisa kad mokam uz nekokybiska spaslaugas, kurios tirkai nevertos dabartiniu kainu. sedi su bomzais, vairuotojai veza keleivius kaip malkas, ne karta maciau kaip nu otrulu trukciojimu senyvi zmones tiesiog griuna ant zemes. grafikai tik idiotams matyt, net internete nesugeba atnaujinti pasikeitusiu laiku..

Būtinai palikite komentarą: