beieškant buto

keletą dienų iš eilės stebiu butų nuomos kainas, nes ieškausi, kur gyventi. įdomu pastebėti, kad, pvz. penktadienį 1-2 kambarių butai kainavo 100-200 Lt mažiau, nei kainuoja pirmadienį. dabar svarstau, ar čia savaitės tendencijos (į savaitės galą kainos krinta), ar bendros (kainos truputį kyla). pažiūrėsim. dar turiu kažkiek laiko stebėjimams, kol dabartinis mūsų “full house” užknis galutinai.

o kas labai labai nervina – tai kad 90 proc. skelbimų paskelbia agentūros. kai kuriuose portaluose bent jau atžymėta, kad tai agentūra, o pvz. skelbiu.lt – kaip loterija, nes neatskirsi, kas yra kas. bet kuriuo atveju beveik viskas yra agentūros – šiandien skambinau dėl 3 butų, 2 kartus gavau tik pasiūlymą apsilankyti agentūroj, o ten jau pasiūlys man ką nors gero (taip taip, žinom mes tokius). trečią kartą sužinojau, kad agentūrinis mokestis lygus nuomos kainai, o tai daugoka, sakyčiau. kaip jau sakiau, dar turiu laiko paieškoms, taigi, kvietimai į agentūrą ir dideli agentūriniai mokesčiai turės palaukti. galgi ir be jų pagalbos man pasiseks.

2 Atsakymų į “beieškant buto”

 1. gediminas kalbėjo:

  aš tai į VU konferenciją dažnai gaunu laiškų su “išnuomoja kambarį 2kamb. bute, kitame gyvena 20m studentė” ar “3kamb. butas, ieškome trečios kambariokės” ir pan. Jei reikia, galėčiau tokių “paforwardinti”.
  Parašyk man el.laišką, jei reikia.
  Beje, Slave’as ieškosi kambarioko:
  http://cafe.blogas.lt/butas-senamiestyje-1853.html
  O šiaip prognozuojama, kad bent 2-3 artimiausius mėnesius kainos kris. Na, o vasaros gale bet kokiu atveju bus bardakas, be pirmakursiai sugužės į didmiesčius.

 2. vilnelė kalbėjo:

  vėlyvai dėkoju už norą padėti, Gediminai, na bet kambarių nuoma manęs nedomina. su visai nepažįstamais baisoka susikraustyt, be to aš jau preliminariai turiu kambariokę – dabar tik buto reikia…

Būtinai palikite komentarą: