degam

blemba, kaip pridėjau į kelnes.

sėdžiu, spoksau į kompą ir užuodžiu, kad kažkas svyla. pirma mintis – kompas. apuosčiau, nieko, tik kvapas stiprėja. išjungiau, vėl apuosčiau. nu nieko. išėjau explorinti namų. nieko, tik kvapas stipresnis koridoriuj. atidarau lauko duris – o gi laiptinėj net balta, kiek dūmų.

pirma bėgte pas sesutę, miegančią kitam kambary (daugiau nieko namie ir nebuvo) – “kelkis, renkis, laiptinė pilna dūmų, einu pažiūrėt”.

nusileidau keletu aukštų žemiau – tik balčiau ir balčiau viskas. degam, galvoju. paskambinau gaisrinei ir grįžau pas sesutę – renkis, imk katę, einam į lauką. dėl visa ko.

na bet, kai išėjom į lauką, tai ir pamatėm, kad jau ištrauktas šiukšlių konteineris (mūsų laiptinėj yra šiukšlių vamzdis, į kurį visi pila šiukšles, o jos nusileidžia apačioj esančiam konteineryje) iš kurio dūmija, kaip reikalas, o per vamzdį dūmai kyla po visą namą. taigi, nieko tokio baisaus ir mirtino, tik dūmų daug.

turiu pasakyt, kad gaisrinė sureagavo labai tvarkingai – po 5 minučių į kiemą sulėkė 3 mašinos, dvi gaisrinės ir vienas keltuvas. nors jau buvau spėjus paskambinti ir pasakyti, kad čia tik šiukšlės. apžiūrėjo viską, atidarė laiptinės langus, palinkėjo sėkmės ir išvažiavo.

namai vis dar pilni dūmų, kraujas – adrenalino ir dar džiaugiuosi, kad nedegam. o tikėjausi ramaus vakaro namuose…

2 Atsakymų į “degam”

  1. majestas kalbėjo:

    visai nice vakaras :)

  2. Ričardas Š. kalbėjo:

    Gerai, kad tik tiek. :)

Būtinai palikite komentarą: