gal pradėkime viską iš pradžių,

nes aš grįžau.

labas rytas. žadina mane iš žiemos miego, na bet kažkaip taip gerai miegot, kad net bloginti nesinori. na nebent, kaip senais gerais laikais, prisėdus coffee iin’e ir sugalvojus, kad gi laikas ir bloge apsiskelbti sugrįžėle. ir papliurpt, kaip senais gerais laikais, apie nieką ir šiaip visokias nesąmones.

tai va, dabar esu lietuvoj, šalu, naršau po darbo skelbimų puslapius ir leidžiu paskutinius pinigus pačiai skaniausiai kavai. ir dar laukiu kol sniegas nutirps ir prasidės dviračių sezonas.

ką dar pridurti? gal kad danijoj buvo gerai, bet namie geriausia? net jei ir namie krizė, apie kurią visi ir tekalba. užtat kalba žmonės, kalba ir kalba, ir, svarbiausia, lietuviškai, o ne daniškai. kaip gera, po viso daniško nekalbėjimo. ir dar vilnius šurmuliuoja, visai priešingai daniškų laukų ramybei ir negaliu tuo atsidžiaugti. visur gerai, bet vilniuj geriausia. net jei krizė.

tiesa, kartais jaučiuosi pakibus kažkur tarp danijos ir lietuvos. nes čia vis dar jaučiuosi kiek nevietinė. nes kas buvo ten – dar neužmiršta, kas buvo ten vis dar mano įpročiai, o kas vyksta čia – vis dar nauja. aš vis dar be vietos, be darbo, be tikslo. kas toliau? hm… neturiu atsakymo.

bet kuriuo atveju, aš – čia ir dabar. ieškokit coffee inn’e ar, kai sniegas nutirps, ant dviračio – tigrinės anties.

5 Atsakymų į “gal pradėkime viską iš pradžių,”

 1. Agnė kalbėjo:

  Kai aš grįžau iš Danijos, mane tris mėnesius depresija apėmusi buvo. Nors tuomet nebuvo krizės Lietuvoje :)
  Tikiuosi, tau pasiseks su tuo reikalu geriau :)

 2. vip kalbėjo:

  Jeigu dar minėsi žodį “krizė”, nebeskaitysiu tavęs :)
  Spauda, TV, kolegos, bobutės autobuse – krizė, krizė, krizė…Apsivemsiu.

 3. Priegaidis kalbėjo:

  O, gerai.

 4. d kalbėjo:

  iprociai, apie kuriuos rasau – tai cia iprotis gauti szemo priebandeliu 15h? 😀 juokauju, amn jau irgi ima formuotis iprociai.

 5. d kalbėjo:

  rasai, ups, darau klaidas :)

Būtinai palikite komentarą: