beatiful difference 2

beautiful difference nusibaigė blogiau, nei tikėjausi. nes tikėjausi, kad bent jau su apšvietimu viskas bus gerai, bet štai staiga, paskutiniam pasirodyme ėmė ir kažkaip nusimušė vienas iš šviesos pultų ir gavom ne tai, ko tikėjomės. problemos taip ir neišsprendėm, tad pusę pasirodymo atšvietėm “manualy” būdu.

bent jau ne vienos pasišiukšlinom – video grupė tai atliko daug linksmesniu būdu. video buvo leidžiama iš vieno berniuko kompo. jis juos ir leido, išskyrus paskutinį, finalinį, nes tuo metu jam reikia ruoštis finaliniam pasirodymui. o kitam berniukui, kuris turėjo vietoj jo paleisti tą video, niekas nepasakė kompiuterio slaptažodžio. tarp priešpaskutinio ir paskutinio video kompas “užmigo”, o kai atėjo laikas jį prikelti – niekas iš esančių prie jo nežino paswordo. tai ir nebuvo finalinio, tik finalinė daina nuskambėjo ir greit buvo nujungta.

o šiaip tai, danai, kaip ir pridera, sugadino viską, ką tik galėjo sugadinti, tad viskas atrodė ganėtinai apgailėtinai. ir vis tiek mokytojai aiškino kokie mes nuostabūs ir kaip mes puikiai viską padarėm. danų visuotinis pozytivizmas ir bekritiškumas mane varo į neviltį.

2 Atsakymų į “beatiful difference 2”

  1. benamis kalbėjo:

    O tai geriau kai visokie asilai ir vištos pasirodo bevaidinantys?

  2. m kalbėjo:

    haha :) kaip ten girdėjau, danai laimingiausia tauta? na, nes savikritikos nelabai turi, kaip matau :) nušvilptų juos lietuvoj. bet ką darysi, gi tegu linksminasi jaunimas :)

Būtinai palikite komentarą: