Pamokos: Tegn og mal

tepliavojimas ir maliavojimas. kitaip tariant, piešiam per tą pamoką. nors iš tiesų tai reikėtų pasakot ne apie pamoką, o apie Bjorną. tai dailės, keramikos ir stiklo mokytojas. deja, aš pas jį turiu tik dailę – dabar jau norėčiau ir visų kitų dalykų. piešime tai tiesiog paišom. keramikoj jie lipdo visokius dalykus iš molio. stikle – paišo ir lydo stiklą, suteikdami jam visokias formas.

žodžiu, užsiėmimai patys savaime įdomūs, tačiau bjornas pamokoms suteikia dar papildomo atspalvio. net nežinau, kaip perduoti tai, ką jis sukuria pamokoje – kaip apibūdint tą atmosferą žodžiais. tiesiog jis į viską žiūri taip, tarsi mes kurtume tikrus šedevrus, būtume rimti menininkai. taip, kelia šypseną tas jo “wonderful” visais atvejais, bet visokie “fight for it”, “add more of yourself”, “be stronger” dailės pamokos kontekste tikrai prideda žavesio. galų gale, šio to jis tikrai išmoko – bent jau kaip laikyti pieštuką, kaip žiūrėti į paveikslą ir pan.

tai ir maliavoju visokius dalykus tose pamokėlėse. tik nežinau, kokiu būdu reiks savo maliavones namo temptis – paišom tai ant drobių ir kartais visai nemažų…

4 Atsakymų į “Pamokos: Tegn og mal”

 1. Agnė kalbėjo:

  Nusifotkink kaip minimum tas drobes :)

 2. vip kalbėjo:

  teks daug mokėti už viršsvorį :)

 3. vilnelė kalbėjo:

  tai kad drobių problema ne svoris, o forma – į kuprinę gi nesukišiu…

 4. d kalbėjo:

  zodziu bjornui taip, etniniam maistui ne :)

Būtinai palikite komentarą: