Pamokos: Etnik mad

Etnic cooking ar tiesiog Etninis maistas – šita pamoka man nuoširdžiai nepatinka. kai apie ją pasakojo, mūsų neinformavo, kad gaminsim maistą 200 žmonių, kad plausim virtuvę ir kad visai nieko neišmoksim, na nebent sužinosim, kad darbas virtuvėje tikrai nėra mano svajonių darbas.

pagal idėją šioje pamokoje turėjom sužinoti apie įvairių šalių virtuvę, patiekalus, išmokti, kaip jie gaminami. ir dar turėjo būti fun. ką gi, kartais gal ir visai fun, bet pamoka to visai nepavadinsi. tiesiog dirbam virtuvėj. gerai, kad ta pamoka ne per dažnai būna (kas antrą savaitę). bet ir tiek nebūčiau pasirinkusi, jei būčiau žinojusi, ką renkuosi.

šiaip jau per Etninį maistą gaminam savo šalių maistą. t.y. vieną kartą darėm lietuviškus šaltibarščius ir bulvių plokštainį (ir net beveik pavyko), kitą kartą – kažkokį vengrišką patiekalą, dar kitą – kažką panašaus į bangladešo maistą ir t.t. bet nieko neišmokstam, nes paprastai gaminimui vadovauja žmonės iš tos šalies, o tuo tarpu kiti tik pjausto, maišo ar ką nors tokio panašaus daro. pvz, kaip gaminamas bangladešo maistas, beveik nė nemačiau, nes tuo metu kitam virtuvės gale pjausčiau kažkokias daržoves.

viskas nebūtų taip blogai, jei nereikėtų maisto prigaminti 200-tams žmonių – visai mokyklai.  nes dabar taip ir praeina “pamoka” – dvi valandas pjaustant kokią nors daržovę salotoms ir paskui valandą plaunant panaudotus indus ir virtuvės grindis.

ir šiaip jau, jaučiamės išnaudojami – dirbam vietoj įprastos virtuvės komandos. tiesa, darbas paprastai šiek tiek atlyginamas – bent retkarčiais pavalgom tikrai skanaus maisto. bet to negana, kad man šita pamoka pradėtu patikti. juk net pamoka to nepavadinsi…

Vienas atsakymas į “Pamokos: Etnik mad”

  1. vip kalbėjo:

    Matau, įkliuvai :)

Būtinai palikite komentarą: