Pamokos: Tekstil

Marianė yra tokia keista tetutė, apie kurią kartais norisi pasakyti – suvaikėjusi, nes ji tikrai kartais elgiasi labai vaikiškai ir gana juokingai. bet šiaip jau visai nebloga tetutė, tik tiek, kad anglų kalbos beveik nemoka. todėl kartais labai apsimoka jos klausti leidimo tam ar anam – ji kartais net neišklausius klausimo atsako “yes yes” – tą ji dažniausiai kartoja ir kai nesupranta klausimo. o paskui juk neims sakyti ne, jei jau pasakė taip.

ji mus moko tekstilės.per tekstilę darom visokių įdomių dalykų. dirbam su oda, medžiaga, vilna, guma ir pan. jau darėm diržus, vilnones šlepetes ir papuošaliukus, maišėm šilką su vilna ir gaminom šalikus, truputį dirbom su karoliukais, siuvomės marškinėlius.  Marianė žino kaip daryti daug visokiausių dalykėlių.

keisčiausia medžiaga, su kuria dirbom, buvo guma – traktoriaus ar dviračio padangos. iš jų irgi darėm visokius daiktus, kurie atrodė daugmaž taip:

čia, pasirodo, naujos mados tokios – matėm panašių daiktų dizaino parduotuvėse, tai jie gana nepigūs… nors man tai ne itin patinka, nes smirda šiek tiek tos visos gumos…

žodžiu, tekstilė, tai pamoka, kurioje užsiimam rankdarbiais. na, gal labiau koncentruojamės prie vilnos ir dar dabar dauguma mergaičių pradėjo siūtis sau visokius ten drabužėlius. bet norint, yra ir daugiau pasirinkimo, ką nuveikti per pamokas ar po pamokų (tekstilės kabinete kartais galima dirbti ir vakarais)

visai įdomi man šita pamoka – išmokstu tiek naujų dalykėlių ir dar prisidarau sau naudingų ir gražių daiktų.

2 Atsakymų į “Pamokos: Tekstil”

  1. vip kalbėjo:

    Nuotraukose tie guminiai rankdarbiai atrodo visai gražiai

  2. m kalbėjo:

    taigi čia naujosios eko tendencijos. mano diržo neatsimeni? iš dviračio padangos padarytas, o kainavo apie 100 eurų (gavau dovanų, nesu tiek kvailas, kad pirkčiau). dabar labai populiaru iš atliekų viską gaminti ir vaizduoti, kad madinga :)

Būtinai palikite komentarą: