Pamokos: Band

mokykla turi netgi atskirą muzikos namelį, su visa krūva technikos. taigi, muziką čia mokomės nenuobodžiai. tiesą pasakius, pamoka net nesivadina muzika – grupė yra tai, ko mokomės kiekvieną pirmadienį. per pamoką gali pasirinkti, kuo nori groti – gitara, klavišais, bosu, būgnais, balsu – kitaip tariant, sudaroma grupė. tiesa, dauguma grupės narių instrumentą keičia ties kiekviena daina, bent jau kol kas, o aš apsistojau ties bosine gitara. taigi, tampau stygas ir bandau lavint pirštus, kad greičiau lakstytų.

mūsų grupė – ypač nevykus. dėl to, kad turim vieną vienintelę mergaitę, kuri yra prieš tai grojus gitara. ir tai ji mūsų grupėj gitara negroja – dainuoja dažniausiai. prie viso to dar turim 2 berniukus, kurie abu visiškai nejaučia ritmo, net jei tas jiems kalamas čia pat su būgnais. žodžiu, visa šita “grupė” yra daugiau dėl fun, nes jei pats nesidomi ir nedirbi – mokytojas ne tiek jau daug ko ir išmoko. kaip gi kitaip – jis turi 1,5 valandos ir 7 mokinius, kurie vos ne pirmą kartą sėda prie savo instrumento.

bet kuriuo atveju, man šita pamoka patinka, nors joje ir vyksta bardakas, o aš tegaunu kokias 5 minutes mokytojo dėmesio, nes bosinė gitara – lengva ir aš dar esu pakankamai gudri susigaudyti pati. man ji patinka, todėl, kad aš niekad gyvenime neplanavau ir nesitikėjau groti kuo nors tokiu, o štai, groju. ir jau visai neblogai suprantu pagrindinius principus, kaip ką daryti, tik pirštai nesilanksto.

realiai, čia, mokykloje, pagrindinis principas yra toks – jei nori ko nors išmokti – mes tau suteiksime galimybę ir priemones, o tu jau dirbk. muzikos namelis visada atviras, tad jei tik nori eit ir pasimėgint patampyt gitaros stygas – eik ir tampyk. arba būgnus pamušti. kitaip tariant, čia suteikia galimybę išbandyti daugybę naujų dalykų – o gal imsi ir užsikabinsi už to ar ano. gal tau tai patiks, gal nepatiks, bet juk nepabandęs, nesužinosi. be to, mūsų muzikos mokytojas Kenetas visada pasiruošęs padėti, pakonsultuoti, pamokyti. jei tik rodysi iniciatyvą.

ir nors turbūt niekada gyvenime daugiau neturėsiu rankose bosinės gitaros, bet man patinka žinoti, kaip ja grojama.

Vienas atsakymas į “Pamokos: Band”

  1. vip kalbėjo:

    linksma skaityti :)o kaip liaudies išmintis sako: ką išmoksi, ant kupros nenešiosi

Būtinai palikite komentarą: