linkin park

vakar buvau koncerte. apie koncertą daug nerašysiu, nes nelabai ką galiu pasakyti be “man patiko” ir “buvo jėga”.

geriau parašysiu, kaip patekau į koncertą. kartais ir man sekasi. šiaip jau nesu didelė linkin parkų gerbėja (nors esu klausius ir dar turbūt iki šiol kompe turiu vieną kitą dainą) ir eiti neplanavau.

bet štai ateina šefas ir sako visiems: “kas norit į koncertą? yra 2 bilietai.” neblogas šefas, ar ne?
kadangi norinčių buvo beveik visi, taigi, buvo traukiami burtai. taip, aš laimėjau. taip, man ir pačiai tai keista, nes laimė loterijose man paprastai nesišypso.

taigi, pasiėmiau sesę ir nuvažiavom į siemens areną. tiesa, pažiūrėjau bilietus – sektorius VIP. galvoju, nieko sau. bet negalvojau, kad bus, taip, kaip buvo.

pirmas dalykas, kurį pamatėm – milžiniškos žmonių eilės link arenos. visi laukia, kol juos įleis.  pastačiau sesę į eilę, o pati nuėjau pasižiūrėti. žiūriu, VIP įėjimas. pasiklausiau – taip, mums čia. taip ir atsidūrėm viduj be jokios eilės.

einam ieškot savo ložės. atidarom duris, o ten – baltom staltiesėm nukloti stalai su gėrimais ir užkandžiais. akimirką pagalvojau, kad ne ten pataikėm, bet sako mums “užeikit, užeikit”. pasirodo, ten (o niekas neperspėjo). na bet nieko baisaus nebuvo, pašnekėjau su svečius sutinkančiu vyruku apie šį bei tą, su kitais – apie futbolą (kurį rodė per ložėje esantį teliką) ir tiek. paskui susėdom į kėdes ložėje, o norintys bendrauti, liko už baro. ir tik tas vyrukas iš omnitelio vis papildyti vyno taurės pribėgdavo ir klausdavo ar nieko netrūksta.

ko trūko? užkandžių ir gėrimų tai pakako, bet trūko išsitaškymo. kažkaip sėdėti tokiame koncerte – nei šis, nei tas. taip ir iki galo negali įsijausti į atmosferą, nes juk čia ne tas atvejis, kai reikia susikaupus klausyti, o tas, kai gali išsidūkti į valias šokių aikštelėje. tuo stovėjimas apačioje, prakaituotoje ir besidaužančioje vieni į kitus minioje yra patrauklesnis. na bet bent kartą pabūti vipu – irgi geras jausmas.

4 Atsakymų į “linkin park”

 1. Blogorama #441 : nežinau.lt kalbėjo:

  […] Kapitalizmo grimasos. :) Kaip turtuoliai žiūri roko šėlsmą? Už staliuko su šampanu ir mišraine. Na, gal be mišrainės. Bet vistiek… […]

 2. nikodemas kalbėjo:

  tas paslaugusis vyrukas ne is omnitelio :) vietinis 😉 puikus zmogus Ceslovas.

 3. Adis kalbėjo:

  Iš VIP vietų maloniausiai atsimenu SEPULTURA koncertą Forum Palace. Minkšti foteliai, pati padavėja kažkaip prasibrauna pro visą minią pasiklausti, ar tau alaus užtenka, ir dar vietos headbanginimui yra. Va čia buvo cool. O Siemense VIP vietos visai neveža.

 4. Erkanas kalbėjo:

  Aš tai tokiu atveju bilietus atiduočiau tiems, kas į tą koncertą TIKRAI nori patekt.

Būtinai palikite komentarą: