vilniaus tlk

vilniaus teritorinė ligonių kasa savo interneto svetainėje teikia elektronines paslaugas – galima elektroniniu būdu pateikti prašymą europos sveikatos draudimo kortelei gauti. pateikiau prieš daugiau nei savaitę, o kortelę žada padaryti per dvi.

ten buvo parašyta: užpildę prašymą iš karto sužinosite užsakymo numerį, kurį būtina žinoti atsiimant ESDK.  kažkaip neatkreipiau į tai dėmesio, kol šiandien gavau laišką: Laba diena, Užsakymas nr. “xxxxx” patvirtintas. nesupratau, ar tai reiškia, kad kortelę jau padarė, ar ką kitą, tai nuėjau pasiknisti po jų sistemą.

pirmas dalykas, kuris mane sunervino – kad ieškodamas savo užsakymą turi suvesti ne tik užsakymo numerį ir a.k., bet ir registracijos datą. o iš kur man prisiminti, kada ten registravausi. pravariau visas praėjusių 2 savaičių datas. ir nieko neradau. hmz.  ir tik paskui dašilo įvesti šiandienos datą. taip. mano užsakymą patvirtino tik šiandien. kitaip tariant, vien paspausti mygtuką, kad mano užsakymas yra tinkamas, jie užtruko daugiau nei savaitę. tad kiek užtruks kortelės gaminimas?

Vienas atsakymas į “vilniaus tlk”

  1. PinkCity kalbėjo:

    Dar vienas pliusas kauniečiams: užpildžius elektroninį prašymą tą pačią dieną gavau atsakymą, jog kitą dieną galiu atvykti atsiimti kortelės! Taip ir padariau, ir visus šeimos narius bei kolegas suagitavau darytis tas korteles :)

Būtinai palikite komentarą: