padrikai apie tai, kas dedasi

ar dar verta aiškinti, kad darbų turiu daugiau, negu laiko? neaiškinsiu.
ne, geriau papasakosiu, kad turiu bilietą į milaną. ir dabar gyvenu iki bilieto ir svajoju apie po bilieto. vienas gyvenimo etapas taip ir turėtų užsibaigti – iki bilieto į minalą. užsibaigs darbas reklamos agentūroj, užsibaigs visokie kitokie darbai, o aš sau imsiu ir išvažiuosiu ilgalaikių atostogų. gera žinoti, kad dar už mėnesio tereikės rūpintis kelionėmis ir kitais panašiais reikalais, pvz. ar mano katei pavyks sugyventi su mano tėvais, o mano tėvams – su mano kate.

beje, paskutinis sakinys reiškia, kad katė kraustosi. kraustosi ne tik katė. labai gaila palikti šį nuostabų butą ir šį nuostabų rajoną, be to, baisoka pati mintis apie vėl gyvenimą pas tėvus, bet nieko nepadarysi – kraustausi atgal į fabijoniškes, džiaugiuosi, tik kad neilgam. nes juk kas dar mane priglaustų mėnesiui, o mano katę – pusmečiui (yra savanorių?). o pati baisiausia mintis – apie ilgą ilgą kelią iki darbo ir siaubingąją ukmergės gatvę, palei kurią minant su dviračiu antrą dieną jau galima užsilenkti nuo išmetamųjų dujų. gal žinot alternatyvų maršrutą iš fabų į centrą, kuris nebūtų pernelyg ilgas?

žodžiu, iš šito padriko teksto turėjote suprasti, kad mano gyvenime nusimato permainos ir dar nemažos. o iki permainų – juodas darbas, tad įrašų daugybės nesitikėkite. bet vieną kitą gal kartais ir parašysiu.

4 Atsakymų į “padrikai apie tai, kas dedasi”

 1. majestas kalbėjo:

  daryk kaip vova – atsisesk, atsigerk alaus ir pasakyk sau: dont worry, be happy :*

 2. NONAMEXEX kalbėjo:

  O Vova LT? Siaip greitai i centra waziuoja 6,24. 40 irgi bet gal ne taip greit kaip noretusi.

 3. vilnele kalbėjo:

  o dviračius jie veža?
  autobusus iš ten aš žinau. bet aš neketinu iškeisti savo mielosios tigrinės anties (suprask – dviračio) į prasmirdusį visuomeninį transportą.

 4. Lokys kalbėjo:

  Klausimas ne į temą:ar tavo tigrinė antis geltonai-juodai dryžuota? :)(nuotraukose lyg ir juod-balt-dryž-margė,o mieste teko lyg ir tokįpat dviratį tik gelton-juodadryžį matyt)

Būtinai palikite komentarą: