seb

nepatinka man mano bankas. naudojuosi seb’u, bet kuo toliau, tuo labiau jis man nepatinka dėl visokių smulkmenų. kažkaip vis labiau kyla noras sugrįžti į hansa banką ir pažiūrėti, ar jis kuo nors geresnis, ar čia visų lietuviškų bankų problema.

šį kartą suveikė viena smulkmena – iš savo el. banko aš negaliu pervesti pinigų į užsienio sąskaitą. kadangi neturiu slaptažodžių generatoriaus (kainuojančio 40 lt.). kitaip tariant, mano galimybės yra stipriai ribotos ir norėdama atlikti elementarų pervedimą aš turiu eiti į banką. ir dar mokėti 20 lt brangiau, nei tai kainuoja el.banke.

suprantu, kad bankas rūpinasi mano pinigų saugumu. bet gal man pačiai būtų galima nuspręsti, noriu aš apsaugoti savo pinigus elementaria ir nemokama slaptažodžių kortele ar reikia man to stebuklingojo generatoriaus.

9 Atsakymų į “seb”

 1. Blogorama #428 : nežinau.lt kalbėjo:

  […] Plastikinis ir elektroninis saugumas. Jei bankas patiki tvarkyti sąskaitas internete kelis metus iš eilės, tai kodėl neleidžia pervesti pinigų svetur su tomis pačiomis saugos priemonėmis? […]

 2. scania kalbėjo:

  Hazoj lyg ir už dyka tas slaptažodžių generatorius…

 3. antonio kalbėjo:

  scania> tikrai ne uz dyka

 4. Vaidas kalbėjo:

  Visuose bankuose yra kokių tai “čiūdų”. Va, Snore padėjau kelis indėlius. Vieną sumąsčiau atsiimti – pasirodo pinigai bus tik už savaitės. Seb banke juos gauni kone akimirksniu.

 5. softly.lt kalbėjo:

  Bankas negali duoti rinktis naudotojams saugumo priemonių, nes jie (99,99%) paprasčiausiai nesupranta, su kokia rizika susiduria. Didžioji dalis klientų pasirinktų paprastesnes naudoti, bet daug nesaugesnes, priemones, o vėliau kaltintų banką dėl prarastų pinigų.

 6. shiny kalbėjo:

  lupa pinigus už tą generatorių? kokia nesąmonė! (: bet šiaip vistiek man SEB kažkaip normaliau už visokius hansa.

 7. vilnelė kalbėjo:

  softly, bet kodėl tada man iš viso bankas leidžia pervedinėti pinigus su ta kortele? juk tai irgi nėra visiškai saugu.
  tiesiog jaučiuosi dezinformuota, kad neva nemokama el.bankininkystė man kainavo 40 lt., kai panorau ja pasinaudoti ne tik mokesčių mokėjimui.

 8. nonamexex kalbėjo:

  O aš jums rekomenduočiau SAMPO banką. Man ir tą generatorių nemkamai davė ir kai po kelių dienų sugedo nemokamai pakeitė. Ir jei darbo metu užsuki į koki skyrių beveik niekada nebūna eilių ir prie bankomatų beveik niekada netenka stovėti. Tik gal jų ne tie ir daug yra. SEB`as man tai niekada nepatiko.

 9. softly.lt kalbėjo:

  Vilnele, niekas nėra visiškai saugu. Tiesiog vietinių ir tarptautinių pavedimų rizikos laipsniai skiriasi. Todėl ir taikomos skirtingo lygio apsaugos priemonės.

Būtinai palikite komentarą: