visos penkios dienos

buvo daug laiko poilsiui, nedaug poilsio ir daug visokių smagumynų. trumpai apie viską viename ilgame įraše:

ketvirtadienį su vyriausiuoju broliu patraukėm į Anykščius senelių lankyti. kad keliauti būtų smagiau, aplankėme Sudervę, Dūkšto ąžuolyną, Kernavę. turiu pasakyti, kad turbūt pirmąjį kartą taip važinėjausi su broliu (neskaitant vaikystės, kai tėvai ir seneliai mus po visur tampė) ir man tikrai patiko. išsikalbėjom apie viską ir kartais net nustebdavau, kad štai tos ar kitos savo brolio pusės iki šiol nepažinojau.

Anykščiuose – seneliai laukia ir džiaugiasi be galo, kai tik atvažiuojam. kiekvieną kartą būdama pas juos gailiuosi ir graužiu save, kad taip retai čia atvažiuoju.

beje, senelių balkone lizdą susikrovė balandis. tiesa, toks ir lizdas – keletas šakelių patiesta. vis tiek keistoką vietą pasirinko, bet seneliams, regis, visai patinka. bus vargo, kai balandžiukai išsiris…

vakare ankykčiuose išėjome apžiūrėti vietinių barų. apžiūra truko iki 2 ar 3 ryto ir brolis neprisimena, kaip parėjo namo. aš prisimenu. šiaip anykčiuose visai apsimoka “vakaroti” – kainos perpus mažesnės nei vilniuj. gėrėm džintonikus po 4,5 lt. ir ne tik juos gėrėm – dar ir anykščių salą (long island versiją) išradom. bet apie ją nepasakosiu. nes dar pasibaisėsit…

penktadienį dar pasitrankėm po anykčius, aplankėm įžymias vietas – turgų, kapines ir upę. vakare – į vilnių per lietų.

šeštadienį – GMD (gatvės muzikos diena tiems, kas vis dar nesupranta) . diena, verta atskiro įrašo, bet tokių jau visi prirašė. tad pasakysiu tik, kad savanoriavau ir kad buvo labai labai linksma.

sekmadienį ilgas miegas, vėlyva kava, paskui sumuštiniai Sereikiškėse. prie katedros pradėjau matyti haliucinacijas. mačiau pažįstamą, einančią į katedrą su liturginiais rūbais, bet užėjus į vidų nieko neradau, tik krūvą lenkų turistų. čia jau ne pirma haliucinacija. gali būti, kad imsiu jas regėti nuolat.

pirmadienį – namų šveitimas. vakaras su senai matytais draugais.

antradienį – taip nesinorėjo į darbą…

Vienas atsakymas į “visos penkios dienos”

  1. m kalbėjo:

    ah štai kodėl namai švarūs buvo :)

Būtinai palikite komentarą: