savaitgalis

savaitgalis jau buvo prieš geras dvi dienas, bet tik dabar atradau laiko jį aprašyti. o savaitgalį ne niekais užsiiminėjau – savanoriavau vaikų kūrybos festivalyje sereikiškėse.

aš jau toks žmogus – kai nieko nebespėju, užsikraunu ant galvos dar kokį darbą, kad būtų dar sunkiau. taip ir su šituo savanoriavimu – ėmiau ir užsirašiau būti VEKS savanore. ir labai džiaugiuosi, nes savaitgalis su vaikais puikiai išvalė smegenis.

myliu vaikus ir dažniausiai atrandu su jais bendrą kalbą. tad darbas vaikų kūrybos festivalyje – kaip tik man. daugiausia maliausi kūrybinėse dirbtuvėse, kur vaikai piešė, lipdė iš molio, vėlė vilną ir kitaip demonstravo savo kūrybiškumą. iš tiesų labai įdomu žiūrėti, kaip vaikai, pamatę, kokių dalykų galima pridaryti iš molio, patys tuo užsidega ir ima lipdyti savo fantazijas. labiausiai mane žavėjo vienas berniukas, kuris su kiekvienu darbeliu vis didesnių dalykų prisigalvodavo. o jo tėtis vis nekantravo “šis darbas bus paskutinis”, tačiau berniukas su tuo nesutikdavo. kai lipdė savo didžiausią šedevrą, tėtis nekantravo jau labai labai: “kada baigsi?” “ar jau greitai?” “kiek dar liko?”, jaunasis kūrėjas (kokie 7-8 m) neapsikentė: “ar nematai, kad man čia viskas griūna, o tu vis “kada baigsi, kada baigsi”!!!

žodžiu, savaitgalis buvo tikrai smagus, prisibendravau daug su vaikais, pasikroviau gausybę teigiamos energijos ir kartu oficialiai įsirašiau į VEKS savanorius.  su jais susimatysiu GMD.

6 Atsakymų į “savaitgalis”

 1. + simonas kalbėjo:

  Labai užkrečiančiai parašei. Faina. Šaunuolė.

 2. Blogorama #408 : nežinau.lt kalbėjo:

  […] beverčiai prilygs šokoladiniams, o po to, matyt, ir monopolio pinigėlių vertei… Vaikai ir kūryba. Būk geras tėvas – nebandyk vaiko atitraukti nuo kūrybinio darbo. Spėsi to […]

 3. Dovydas Sankauskas kalbėjo:

  Nauja mada: lietuvių kalboje plinta naujadarai – žodžiai santrumpos.
  Ar tu jau VEKS? Susimatysim GMD!

 4. nonamex kalbėjo:

  aha kas tie sutrumpinimai?

 5. Dina kalbėjo:

  Buvau ir aš tam kūrybos savaitgalyje. Patiko man dirbtuvėse, gražiai vaikai statė viską, tėveliai, mačiau, padėjo kai kuriems.
  Pikta man ant tų tėvų, kurie skubina kuriančius vaikus. Negalima mūzų išbaidyti taip.

 6. Dina kalbėjo:

  O dėl tų naujadarų. Gi mergina nuorodas sudėjo ties tais žodžiais, o jei neskaitote, nesidomite Lietuvos naujienomis, tai patys kalti. Dabar gi kultūroje aktualiausi du dalykai buvo: VEKS (tebėra. Vilnius – Europos Kultūros Sostinė) ir GMD (Gatvės muzikos diena).

Būtinai palikite komentarą: