kažkas apie darbą ir monotonija, tiesą pasakius, nelabai ir žinau, kas

senatvė, monotinija ar tiesiog pavargimas ateina tada, kai nepaisant darbų perkrovos, nepaisant nesvietiško vėlavimo ir kaltės, nes nepadariau dar kažko, ką žadėjau, 23 valandą pasakau sau stop ir einu žioplinėti, žaisti su kate, skaityti knygos. ilsėtis. o dar už pusvalandžio – miegoti. kur tie studentavimo laikai, kuriais para išsitempdavo tiek, kiek reikėjo ir viskas buvo padaroma, tiesa, besiverčiant per galvą, bet laiku… kur tas metas, kai žioplinėjau sau be darbo ištisus pusdienius. supratau, kad ilgai nesugebėčiau būt sąžininga darbuotoja, kuri visas tas 8 valandas kiekvieną dieną skirtų darbui ir tik darbui. nes padirbus taip keletą dienų, mane jau apima baimė, kad gyvenimas prašuoliuos kažkur už lango, kuris man už nugaros, tad jo net nepastebėsiu. kai pagalvoji, kiek gyvenime dalykų, gerokai įdomesnių, nei darbas, bet jei 8 valandas per dieną skirsiu darbui – nespėsiu tais visais dalykais užsiimti. tad man reikia darbo, kuriame nereikėtų dirbi.

mane gyvenimas išlepino. kai pagalvoji, nesu turėjus tikrai rimto darbo. nuolat simuliuodavau ištisus pusdienius. kai įpranti taip gyventi – atprasti nebelengva. žinoma, kartais iš širdies atidirbti – visai malonu. bet kas per daug – tas nesveika. taigi, sėdžiu dabar ir gailiuosi, kad per savo kvailą galvą užsikroviau sau papildomų pareigų ir, maža to, dar ir papildomų atsakomybių. taip ir atsiranda bloge visokių įrašų apie darbo nešimąsi į namus. hm, gal atėjo laikas pradėti ieškoti naujo darbo?

4 Atsakymų į “kažkas apie darbą ir monotonija, tiesą pasakius, nelabai ir žinau, kas”

 1. majestas kalbėjo:

  tapk parkelio vadybininke, suorganizuok pora koncertu, irasu, diska ir klipa per mtv ir pinigeliai plaukte plauks. 😀

 2. Priegaidis kalbėjo:

  Heh, lol, šiandie mačiau tamstelę ant dryžuotinio dviračio Gedimino pr. ten jau link Seimo. Išlindinėjau su automašina iš šalutinės gatvelės ir pastebėjau, kad reikia praleisti dviratį, nes dviratininkė jau įtariai žiūri ar neužkirsiu kelio su savo būlka :) Tai vat, paskum dar Žvėryne pavijau neužilgo. Graži skara raudona, labai informatyvi vairuotojams :)

 3. vilnele kalbėjo:

  na va, kokia aš atpažįstama :)

 4. W. kalbėjo:

  o audite zmones po bent 10 valandu dirba teoriskai bent 4-ris menesius (praktiskai tuos 4-ris menesius – po 12 ar daugiau val. k.k. savaitem, ir beveik visais savaitgaliais; ir dar 2-3 men. rpies tuos 4-ris ir 1-2 po tu 4-riu irgi ilgiau nei 8 val.). na ir dar kartais “pasiseka” uztaikyti ant kokio pusmetinio audito, tada ir vasara koki menesiuka virsvalandziai.

  atosotogauja apie 2 men. (siek tiek padeda uzsimirsti – kas buvo praeita sezona – ir su viltim, kad siemet tai jau bus geriau, pasinerti i naujaji..).

  na, bet nieks kits cia nekalts tik mergele tu pati.

Būtinai palikite komentarą: