penktadienis

geras šiandien penktadienis, nors ir nežinau kodėl. gal teisingai pradėjau jį – nuo ankstyvo pasivažinėjimo po vingio parką. ten taip ramu ir paukščiukai čiulba. ir kažkaip taip labai teisingas rytas ten tam parke.

paskui darbe sužinojau gerą naujieną – kad šefas bus tik iki pietų. nors mano šefas nepiktas, bet vis tiek kai jo nėra, visi daug lengviau atsipučia.

paskui sužinojau kitą gerą naujieną – kad kaip visada turėsiu krūvas darbo. keista, bet tai nesugadino nuotaikos. rytas buvo itin darbingas – padariau net keletą seniai eilės laukusių darbų.

per pietus su kolega leidom sau po bokalą alaus. kai pagalvoji, kas čia blogo dėl to bokalo alaus, bet vis tiek jį leidę sau jautėmės truputį nusižengiantys ir truputį šventiški.

po pietų visiškai užtingėjau ir nusprendžiau beveik nebedirbti, tik truputį. darbai palauks pirmadienio, dažniausiai gi palaukia. žinoma, paskui tenka verstis per galvą ir persidirbti, bet negi dabar man tai rūpi?

dabar jau išeinu namo. tiksliau ne namo, o kur nors pažioplinėti. paskui – į kiną, prasideda mano kino pavasario savaitgalis.

2 Atsakymų į “penktadienis”

  1. septyni kalbėjo:

    matai, o viskas prasidėjo nuo nekalto alaus bokalo :(

  2. Anonymous kalbėjo:

    o kur Jūs dirbate? kokia profesija vilnelės?

Būtinai palikite komentarą: