stintos 2

kadangi populiariausi du žodžiai užklausose, kurios atveda žmones į mano blogą, yra “kepti” ir “stintos” (savaime suprantama, dažniausiai jie pasirodo poroje), tai nusprendžiau stintų mėgėjams paruošti dar vieną specialų įrašą, kuriame vaizdžiai papasakosiu kaip kepti stintas (net jei stintų sezonas, regis, jau baiginėjas). įrašas tiems, kas nesuprato ankstesniojo.

kopijuodama pragaro virtuvę, kiekvieną žingsnį nufotografavau. tad galim pradėti. tik perspėju – tolesni vaizdai jautresniems asmenims gali ir nepatikti. galvų kapojimas ir etc.

pirmiausia reikia gauti stintų. aš jas gaunu iš šaldiklio, taigi, pusdienį jos praleidžia bliūde. šyla. susipažinkite. į jus žiūri šio įrašo žvaigždės:

kai atšyla, prasideda smagioji dalis. imam didelį peilį ir atskyrinėjam galvutes nuo kūnelio. žuvytėms jau nebeskauda, tačiau jos vis dar kaltinančiai žiūri. pjauti reikia kiek įstrižai, už žiaunų. paveikslėlyje daugmaž matos.

tiesa, šita dalis nėra būtina. kai kas kepa jas su galvytėmis. tegu, bet man taip labiau patinka, nes pjaudama galvytes dar ir žarnas ištraukiu. dar man sakė, kad iškepus su galvytėmis galima galvytę nulaušt ir su ja žarnos išsitrauks. bandžiau, bet žarnos neišsitraukė. tad pjaustau galvytes. galvyčių daugėja, daugėja ir daugėja. ir visos jos vis dar žiūri (kraupiausia nuotrauka įraše).

galiausiai, kai visos žuvytės nugalvintos (ang. beheaded), jos neria į miltus. kad būtų  skaniau, miltus maišau su prieskoniais. naudojau vegetą ar kažką panašaus.

išmiltuotos žuvytės jau laukia savo eilės pasideginti aliejuje.

į keptuvę. čirška žuvelės, čirka, kol iščirška. kai aš kepu – pilna virtuvė dūmų. bet tai nereiškia, kad žuvytės dega.

viskas. tik iš keptuvės ištraukt reikia. tada jau galima valgyti. o galima ir nevalgyti.

4 Atsakymų į “stintos 2”

 1. ez kalbėjo:

  Pfe, vat todel as ir gaminuosi darzoves arba perku jau nugalvintus padarus. :)

 2. ez kalbėjo:

  hm, nugalvintus ir iszarnintus 😀

 3. Priegaidis kalbėjo:

  Da pamenu kažkadaise ai kepiau, tai voliojau manų kruopose vietoj miltų.

 4. KaVeikti.lt kalbėjo:

  niam…. šiais metais taip ir nepeskanavau… :(

Būtinai palikite komentarą: