kaip žmonės reaguoja į komentarus

man komentarai patinka. ypač neigiami, tie, kurie išvadina mane debile ar kaip nors panašiai – didelė juoko dozė, dažniausiai, garantuota. užtat yra tokių, kurie į neigiamus komentarus reaguoja daug jautriau. konkretus pavyzdys: per aplinkui sužinojau, kad vienas toks žmogus skundžiasi, neva aš rašau jam labai piktus komentarus, jis manim nusivylė ir daugiau nebedraugaus, nes aš blogas žmogus. turiu pripažinti, kad mums su šiuo žmogum juoda katė jau anksčiau perbėgo kelią ir sutariam nekaip, bet aš tokius dalykus sprendžiu paprastai – ignoruoju. taigi, jokių komentarų nerašiau. net neskaičiau to posto. bet, pasirodo, kalta likau dėl to, kad mano IP sutampa su komentatoriaus IP (kai kam IP vis dar yra vienintelis ir neginčijamas tapatybės įrodymas). pasirodo, kažkas tikrina komentatorių IP, lygina su turima IP duombaze ir, turbūt, rašo pliusus bei minusus į tą bazę už teigiamus ir neigiamus komentarus. šiandien gavau riebų minusą (dar vieną). ką gi, ta proga gal reiktų per kokį anonymaiserį pasijungti ir parašinėti tikrai piktų komentarų?

ar man vienintelei tai atrodo perdėta reakcija? ypač ta dalis, kurioje yra skambinama kažkam pašaliniam ir verkiama, kad vilnelė bloga, tikra niekšė.

P.S. mielas žmogau, apie kurį kalbama, jei kartais skaitysi, ką čia prirašiau – mano bloge gali išlieti visas susikaupusias nuoskaudas. aš IP netikrinu ir komentatorių neskundžiu.

3 Atsakymų į “kaip žmonės reaguoja į komentarus”

 1. Šikna kalbėjo:

  Nu bet tu ir debilė :)
  Ne nu bet šiaip tai daug blogerių yra jautruoliai, kadangi jiem ir šiaip negerai galvoj.

 2. Dovilė iš Žaliųjų Mansardų kalbėjo:

  Mane nervina ne tiek pikti (t.y. tušti, nepagrįsti arba grįsti vien emocijomis) komentarai, kiek mintis, juos perskaičius – „ir iš kur ant svieto tokių žmonių atsiranda“.

  O komentarai, perleisti per sarkazmo, nukreipto kad ir į mane, prizmę – aaai… Sakau, gal jų autoriams bent akimirkai palengvėjo, išsičiaudėjus po mano įrašu. : )

 3. Vytas kalbėjo:

  One.lt sindromas: Pabandyk idomumo delei mergaitem minusu pridelioti.

Būtinai palikite komentarą: