“…padarytų bet ką…”

paprastai kates šeriam sveriamu maistu iš Kikos, tačiau kartais taip išeina, kad joms tenka pasitenkinti maistu iš parduotuvės.  šįryt aš pirmą kartą paskaičiau, kas rašoma ant tų parduotuvinių pakuočių ir supratau, kur čia šuo katė pakastas:

“Katės su Kitekat katei būdingu charakteriu yra laisvos ir protingos, jos visada žino, ko nori. Kai ateina laikas ėsti, šios katės padarytų bet ką, kad tik gautų Kitekat ėdalo…”

brolis pasakytų, kad mano katei terminas “protingos” netinka. aš pasakyčiau, kad jo katei tas terminas netinka dar labiau. bet ne apie tai aš. aš apie “padarytų bet ką”.

ką daro mano katė? ne gana to, kad miaukia už durų, miaukia prie šaldytuvo, miaukia besitrindama apie kojas, ji dar ir savaitgaliais neduoda miegoti iki pietų (kaip aš būčiau linkus). viskas prasideda kokią 9 ryto nuo laipiojimų per mane. jei tai nepadeda, laipiojimas papildomas miauksėjimu. jei vis dar nesikeliu ir nejudu link šaldytuvo, katė atsitupia man prie veido ir su letenėle kepšt, kepšt per veidą. arba, jei išlindus iš po antklodės kokia koja, tai kepšt kepšt gali būti ir su nagučiais per koją. tada belieka arba slėptis po antklode, arba mesti katę nuo lovos (kur ji netrukus sugrįš), arba keltis ir judėti šaldytuvo linkui.

Vienas atsakymas į ““…padarytų bet ką…””

  1. m kalbėjo:

    haha :)
    nu nepyk gi taip dėl to protingumo :) tiesiog man fifos visada su protu nesiasociavosisisi :)

Būtinai palikite komentarą: