kovas

tikras kovas – pagalvojau šį rytą pažiūrėjus pro langą. nežinau, bet kažkodėl man kovą būtinai turi pasnigti, ir tik tada jis tampa tikruoju lietuviškuoju. bobutės troleibuse bėdavojosi, kad netikęs oras, bet kai gulėjau lovoj ir tingėjau keltis – mačiau lengvai snyguoriuojant ir vien dėl to vaizdo pasakyčiau, kad tikęs tas oras. kas, kad batai peršlapo, kol iki darbo nuklampojau.

geras kovas, pagalvojau šiandien, kai darbe skaičiavomės, kiek nedarbo dienų nusimato šį mėnesį. iš karto dirbti lengviau, kai supranti netrukus daug tinginiausi. dar lengviau dirbti, jei darbo beveik nėra. atrodo, visus darbus būsiu palikus vasariui.

man patinka kovas, gal net galėčiau jį pavadinti mėgiamiausiu mėnesiu.  taip taip, aš šališka šio mėnesio atžvilgiu. na ir tegu.

keista, bet šiandien pagaliau jaučiuos pavasariškai. turbūt, pavasaris man labai jau glaudžiai siejasi su šlapdriba.

3 Atsakymų į “kovas”

  1. Blogorama #354 : nežinau.lt kalbėjo:

    […] Lietuviškos reklamos internete augimas. • Kaip įdiegti senesnius įskiepius į Firefox 3. • Tikras kovas turi būti su sniegu. • Kada verta nerti pinigų? • Torrentų siuntimas naršyklėje, jei ji – ne Opera. • Vaistai […]

  2. + simonas kalbėjo:

    Klaipėdoj gražus oras. Šiandien buvo gana giedra. Jokių kritulių. Išėjom va į lauką draugus aplankę – dangus žvaigždėm nusėtas. Ne veltui pakėlus akis į dangų išsižioji. 😮

  3. vilnelė kalbėjo:

    va ko nepadariau – tai nepažiūrėjau į dangų naktį. užtat vakare, besileidžiant saulei, buvo labai gražus vilniaus senamiesčio stogų vaizdas.

Būtinai palikite komentarą: