nemėgstu žmonių, kurie nachališkai vaikšto dviračių takais

važiuoju šiandien į darbą. vokiečių gatve, dviračių taku. iš prieko ateina trys blondinės per visą dviračių taką. aš važiuoju tiesiai į jas ir laukiu, kol pasitrauks. jos mato mane, bet nesitraukia. sustojau per 20 cm nuo vienos iš jų, tai viena iš jų pradėjo aiškint “žiūrėk, kur važiuoji”. aprėkiau ir nuvažiavau.

suprantu, kad dar anksti reikalauti iš žmonių, kad jie neitų dviračių takais – pas mus dar nepratę, tačiau kad taip įžūliai nesitrauktų ir dar drįstų kažką aiškinti – va to tai negaliu pakęst. gal dėl to ant tokių amžinai užsiraunu.

šiandien dar vos neužvažiavau ant kitos blondinės, kuri per gatvę užsimerkus vaikšto.

taip ir pajutau visa širdimi, kad pradėjau dviračių sezoną…

5 Atsakymų į “nemėgstu žmonių, kurie nachališkai vaikšto dviračių takais”

 1. ziemineSMILGA kalbėjo:

  vieną kartą kokiai blondinei per kojų pirštus pervažiuok,bent jau kitą kartą neis taku 😉

  mane tai labiau nervina,kai sau važiuoji ramiai,o prieky kokia bobutė,mane pamačius,ima mėtytis į visas puses…ir žinok iš kurios pusės ją dabar lenkt,kad nenumušt :)

 2. vilnele kalbėjo:

  dėl tos pačios priežasties aš niekad nenaudoju skambučio, kai privažiuoju prie ko nors iš nugaros – nes jei paskambinsi tai mėtytis pradės į visas šalis, o jei neskambinsi, galėsi ramiai apvažiuoti

 3. filosofija kalbėjo:

  Va todėl aš dviračiu takais nevažinėju 😉

  O baisiausia, tai blodinė ir prie kojų bėgiojantis mažas šuniukas…

 4. Vycka kalbėjo:

  Teko kartą ir man eit dviračių taku (žiemą). Priekyje ejo du policininkai. Staiga jie paeina kelis žingsnius nuo dviračių tako, atsisuka ir sako: "-Tai kodėl dviračių taku eini? Ką nematai kad pažymėtas?" Nuo to kartio nevaikštau dviračių takais, negaliu juokas ima 😀

 5. FanTuIia kalbėjo:

  nu neveltui blondinės..

Būtinai palikite komentarą: