tęsiam apie dviračius

šiandien kultūringai pasišnekėjom su dviem piliečiais apie dviračių takus. jie pageidavo, kad aš važiuočiau dviračių takais, o ne šaligatviais, o aš paprašiau, kad nurodytų man tą dviračių taką, kurį mato kur nors netoliese. ir nuvažiavau. šaligatviu.

kartą jau teko su tokia moteriškaite pasiginčyti apie dviračių takus, kol rakinau dviratį prie parduotuvės. kai jai uždaviau tą patį klausimą, ji gūžtelėjo pečiais ir atsakė „ne mano reikalas, tavo reikalas rūpintis kur ir kaip važiuot“. kai pasakiau, kad taip ir darau, pradėjo aiškinti, kad šaligatviais važinėti neturiu teisės ir kad esu įžūli, pavojinga visuomenei ir etc. tarsi būčiau ją nudaužus, o ne kultūringai apvažiavus. juokingiausia, kad važiavau pro tą moteriškę ir ją sunervinau tikrai ne ant šaligatvio – prie žvėryno Iki parduotuvės, kur ne šaligatvis, o greičiau stovėjimo aikštelė kuri taip pat skirta ir žmonėms vaikščioti. visiškai viena danga ir vienas kelias ir mašinoms, ir tai moteriškei. bet dviračiui, jos nuomone, netinkama.

3 Atsakymų į “tęsiam apie dviračius”

 1. filosofija kalbėjo:

  Įdomu ką ta moteriškė apie mašinas galvoja, nes kartais kaip pradeda važiuot, tai reik saugotis, kad nenudaužtų :)

 2. stabmeldys kalbėjo:

  visi aprashyti nuotykiai zinomi kiekvienam dviratininkui:)

  dar yra vienas atvejis kai tu vaziuoji su dvirku kaip priklauso, deshiniaja kelio puse, ir atvaro is prieko kolegos dviraciai ta pacia puse…atseit kam greiciau nervai neatlaikys:))gaila kirsti koki vaika ar taip vadinama "blondine", nes dazniausiai tai buna buten jie..,o girtas diedas paprastai manevruoja po visa kelio perimetra:)

 3. vilnele kalbėjo:

  na, aš suprantu, kad tai įprasti dalykai dviratininkui, bet aš dar tik metus dviračiu važinėju, tai vis dar "džiūgauju" :)

Būtinai palikite komentarą: