kaip dirba policija

įsivaizduokite, pamatote avariją. bumt vienas girtas (turbūt) atbuliniu važiuodamas į kitos priparkuotos mašinos priekį. taip solidžiai bumt – visą priekį taisyt teks. jei esate pilietiškas – pranešite policijai. kai policininkas pagaliau atsilieps, ir jūs jam pranešite apie autoįvykį, papasakosite, kas nutiko, jis paklaus, kas jūs. jei pasakysite, kad esate tiesiog doras pilietis, jis ims ir paklaus “o gal jiems nereikia policijos? gal jie ir patys išsiaiškins…”
nežinau,kaip jūs, bet aš ne taip įsivaizduoju policijos darbą.

3 Atsakymų į “kaip dirba policija”

 1. Sauliusv2003 kalbėjo:

  Man su policija buvo dar idomiau. Važiavau iš Kauno link Jurbarko. Nuo Raudondvario kalno atleke degantis sunkvežimis-kranas. vairuotojas iššoko,o kranas,pralekes metro atstumu nuo mano auto, nusirito nuo skardžio ir sprogo,užsiliepsnojo dar labiau. Kely buvau vienas. Iššokes pagriebiau apsvaigusi vairuotoja,pasodinau i savo auto ir nuvežiau i 2 ligonine (kauniečiai žino). Pridaviau žmogeli ir vel grižinejau tuo pačiu keliu,link Jurbarko. Dabar čia buvo grustis-gaisrines,keliukai, kiti pareigunai. Policininkai iš kažkokiu bobeliu eme paaiškinimus,tipo, kas ka mate ir kaip viskas ivyko. Tikrai pamenu,kad ivykio metu kely buvau vienas. Todel pristabdžiau auto prie policininko ir pabandžiau jam pasakyt,kad vairuotojas jau nuvežtas i ligonine. Bet keliukas tik pakele akis nuo rašomo popierio (šalia stovejo bobute ir kažka neužsičiaupdama pasakojo) ir pasake:

  -Dink iš čia,mes ir be taves užsieme!

  Na ir dingau. Su debilais nepasiginčysi :)

 2. Pocius.lt kalbėjo:

  Nieko nuostabaus – Lietuvoje beveik visos jėgos struktūros susidaro iš žmonių, kurie yra per daug buki, kad įstotų į universitetą. Taigi tie patys gatviniai užsideda žalias uniformas ir tada jau legaliai gali tau atspardyt užpakalį.

  Tiesa, yra ir išimčių – pvz. Kronkaičio karo akademija.

 3. FanTuIia kalbėjo:

  na jo žaliukai tikrai nepasižymi rūpestingumu ;D o kaip buvo pvz Rūtai Ščiogolovaitei.. Padarė avariją, bet policija atvažiavus pasakė " aha, be liemenės, tuoj baudą išrašysim", o tik po kokio pusvalandžio paklausė, ar ji nesužeista..

  dar ir mano draugas pastaruoju metu dažnai su vietiniais policininkais turėjo reikalų. Tokių, kad vienas sustabdymas buvo su bauda, ir dabar policininkai tikisi, kad kiekvieną kartą jį sustabdę jį sugebės nubausti. Tačiau kelis kartus jiems teko nusivilti, todėl dabar jie jau nestabdo jo ;D

Būtinai palikite komentarą: