“sutaisė”

nenorėjau gilintis į savo kompo gedimo ir taisymo subtilybes, bet dabar pasigilinsiu, nes esu baisiai pikta. taigi, pradėkim nuo to, kad pirkau jį iš Fortako. Garantiniam lapelyje parašyta, kad taisoma algirdo gatvėje (10 min nuo mano darbo, kaip puiku). pasiskambinau ten tą rytą ir sužinojau džiugią naujieną – jie atidarė naują saloną ir būtent jame dabar vykdomi garantiniai taisymai. o jis – ukmergės gatvėje. pačiame jos gale. ką gi, atsiprašau iš darbo ilgam ir sėdu į autobusą. nusitrenkiau iki to ukmergės galo per gerą valandą. užėjau, sakau: “kompą atvežiau taisymui”. klausia: “koks gamintojas?”. gamintojas DELL. “aaa, o Delų tai mes netaisome, juos taiso gamintojo atstovas ITTC. kuris, žinoma, įsikūręs kitame miesto gale. žemaitės gatvėje. ką gi, pranešu į darbą, kad greitai negrįšiu ir traukiu visa pikta žemaitės gatvėn. ten kompą priima, pažada per 4 dienas sutvarkyt.

po 5 dienų gaunu žinutę ir net nustembu – jau sutaisė: “Jusu irenginys sutaisytas. Maloniai prasome atsiimti Jums patogiu laiku. Dirbame I-V 8.00-17.00 UAB Sonex Technologies, Vilnius”. kitą rytą su džiaugsmu traukiu per vingio parką į žemaitės gatvę, pasiimu kompą (bet kadangi jau gerai vėluoju, net nepasigilinu, kas jam buvo – o vertėjo) ir dumiu į darbą. ten įjungiu kompą, pasidžiaugiu, kad veikia, perkopojuoju darbo failus į naująjį darbo kompuką ir pamirštu iki vakaro. o vakare… vakare įsijungiu kompą ir po penkiolikos minučių veikimo jį ištinka tos pačios bėdos. ir tai, vadinas, pataisė. na taip, dabar gedimai šiek tiek skiriasi nuo anų – gal ką nors iš krapštinėjo, bet prigimtis, akivaizdžiai ta pati. tad net jei taisė – iki galo nepritaisė.

kitaip tariant – ryt vėl į žemaitės gatvę. šį kartą – dar piktesnė. tik tegu pabando man dar kartą grąžinti nesutaisytą – aš žinau, kur tokius dalykus skųsti ir netgi turiu ten draugų.

Vienas atsakymas į ““sutaisė””

  1. Armandas kalbėjo:

    Ant laužo juos!

Būtinai palikite komentarą: