gaidys už autobuso vairo

būna ir gerų viešojo transporto vairuotojų, tikrai būna. bet būna ir tokių gaidžių, kad…

šiąnakt, apie pirmą valandą nakties myniau dviračiu namo. ir staiga mane nudžiugino sprogimas. mano padangos. begalvodama, kaip ir kur jį dėti, prisiminiau nuostabų dalyką – juk važinėja naktiniai autobusai – parsivešiu ramiai dviratį namo ir tada jau galvosiu, ką dabar daryti. pusvalandį palaukiau autobuso ir jis pasirodė. čiupau dviratį, praleidau prieš save kažkokį vaikinuką ir jau lipsiu, bet vos tas vaikinukas įlipo, gaidys už vairo staigiai užtrenkė duris (nors mane tikrai matė) ir nuvažiavo. jam turbūt buvo labai sunku pavežti mano dviratį.

laukti valandą ir tikėtis, kad kitą autobusą vairuos žmogus, ne bezdžionė, nenorėjau, juo labiau, kai iki mano namų be dviračio tik gera valanda kelio. apturėjau malonų naktinį pasivaikščiojimą su visais jo atributais, tokiais kaip “ei, mergina, duok pasivažinėti”. vien todėl, kad vienas toks gaidys nemėgsta dviračių.

2 Atsakymų į “gaidys už autobuso vairo”

  1. Anonymous kalbėjo:

    Tokiu gaidziu autobuso numeri uzsirasai, o tada jau rasai iskilmingus skundus visiems kam sugalvoji. Dar koki straipsniuka i delfi. Turetu suveikti.

  2. miskas kalbėjo:

    panašiai ir man buvo, tik vidurį dienos :) insilipau į tuščia autą, su dviračiu, o vairuotojas iš priekio rėkia, lipk lauk, nevešiu… tai kas beliko.. pasistumiau…

Būtinai palikite komentarą: