dykynė

tokios kokybės pasirodymo senokai neteko matyti. super gera technika – breiko ir akrobatikos, sujungta su šokiu, idėja, siužetu, nuotaika. iš viso to išeina labai labai geras, užvedantis reginys – visą valandą negalėjau akių atplėšti. labai įspūdingi tie epizodai, kuriuose įvykdyta sintezė – ne atskirai breikas, akrobatika ir pan, o viskas sulieta į vientisą šokį – labai originalų, įdomų, savitą. tokio šokio dar niekur neteko matyti.

dar man labai patiko akrobatai, kurie tiesiog nerealiai laipiojo stulpu ir išdarinėjo visokius triukus ant jo taip, tarsi ten ant jo kokie laiptukai būtų iškirsti. breikeriai irgi buvo įspūdingi, tačiau breiko jau teko nemažai matyti. vis tik čia jis atrodė labai labai gerai, nes tai nebuvo tiesiog gatvinis parodymas “ką moku”, o vientisas šokis, turintis siužetą, personažus, nuotaiką. tiesiog sunku apie tai pasakot, pamatyt reikia. aš šį spektaklį dedu prie pačių ispūdingiausių mano matytų šokio pasirodymų.

radau youtube tos trupės įrašų. labai rekomenduoju pasižiūrėti. tiesa, tai daug gražiau atrodė spektaklio metu, su scenografija ir apipavidalinimu, o tie juodi vyrukai spektaklyje 3 buvo.

o čia epizodai iš spektaklio.

2 Atsakymų į “dykynė”

  1. Nepomukas kalbėjo:

    Apie tokius dalykus iš anksto pranešti reikia…

  2. vilnele kalbėjo:

    jei būčiau žinojus, kur einu, būčiau visiems ištrimitavus :)

Būtinai palikite komentarą: