mobilieji moksleiviai

kalbėjau čia su kursiokais, kurie mokytojais dirba. jie skundėsi moksleivių mobiliaisiais telefonais. aš visada galvojau, kad telefonai gali nervinti tik tuo, kad nuolat skamba, vibruoja, arba moksleiviai vis renka žinutes kitame suole sėdintiems. tačiau, pasirodo, tobulėjant technologijoms, mokytojai vis labiau bijo moksleivių su mobiliaisiais telefonais. nes niekada negali žinoti, kada tave mokinys fotografuoja, filmuoja ar įrašinėja tavo žodžius bei ar greitai tai atsiras internete. tik leptelsi kokią nesąmonę ir jau žiūrėk, ar youtube jos nėr.

baisu mokyklose dabar. (šioje vietoje pasijuntu labai sena, nes norisi sakyti “kai aš buvau jauna..”) mano laikais taip nebuvo. mes buvome geri vaikai.

9 Atsakymų į “mobilieji moksleiviai”

 1. smash kalbėjo:

  Šiaip esu septintokė, ir pas mus klasėje niekas mokytu nefilmuoja, ir pamokų neįrašinėja.

  Gal kitose klasėse, tai ir elgiasi na nežinau.

 2. nesusipratimas kalbėjo:

  O taip.. ;DD o is tikruju, kas kaltas, kad zmogus nusisneka? ;D suprantu, kad kartais taip gaunas, bet zinot jau kai pastoviai ir vis ką nors, iš ko visiems norisi juoktis, tai atleiskit gerbiamos ir gerbiamieji mokytojai, bet mes dar vaikai ;DD Juk mes nieko nepakeičiam, ten viskas taip, kaip buvo.. ;D Bet šiaip tai jei mokytojas griežtas, tai niekas ir nedrįsta jo nei filmuot nei fotografuot.. Na nežinau, bet nieko blogo nematau ;D

 3. Anonymous kalbėjo:

  yra visokių mokyklų ir visokių moksleivių. ir mano kursiokai mokytojai vieni sakė kad juos fotografuoja ir filmuoja, o kiti – kad su tuo dar nesusidūrė. aš pati nieko negaliu pasakyti, mokykloj niekad nedirbau.

 4. mantas kalbėjo:

  mano matematikos mokytoja(ir kaip ji dar gyva tiek metu), nors kaip cia pasakius tas zodis 'mokytoja', jei musu klase knyga paskaitytu daugiau ismoktu, nes ten kas antrame uzdavinyje ner ''smulkios klaideles" sprendime 😀

  tai va tokia nufilmavus, gautusi ideali komedija, tikriausiai oro pritrukciau bekvatodamas

  manau tokius butina filmuot, nors pas mus tai niekas taip nedaro(rokiskis, tubelio gimnazija)

 5. MariukasM kalbėjo:

  O jei mokytojai filmuotų kaip nusišneka mokiniai ar ką išdarinėja per pamokas ir dėtų į inetą? Tada, ko gero, visi šauktų apie vaikų teises?

 6. vilnele kalbėjo:

  Mariukas labai teisus – dabar mokykloje viskas yra labai vienpusiška – mokiniai gali viską, o mokytojai bijo ką nors daryti, nes vaikai per dažnai vaikų teisėmis grasina.

  Nors, kai pagalvoji, anksčiau buvo vienpusiška iš kitos pusės – mokytojai sau viską leido, net ir liniuotėmis per rankas ar per užpakalius…

  rodos, pusiausvyra – mokykloje sunkiai pasiekiamas dalykas.

 7. mantas kalbėjo:

  na gerai, tegu ir mokinius ir mokytojus seka, paziuretumem is ko butu daugiau pažvengt

 8. MariukasM kalbėjo:

  Kalba eina ne apie abipusį sekimą ar kas iš ko daugiau pasijuoks, o paprasčiausią pagarbą žmogui. O ir šiaip geriausia vadovautis taisykle: nesielk su kitu taip, kaip nenorėtum, kad taip elgtusi su tavimi.

 9. mantas kalbėjo:

  as cia nematau nieko blogo, jei is manes kas pasijuoktu diena ar kita, cia gi ne pasaulio pabaiga, o gera nuotaika svarbiausia 😀

Būtinai palikite komentarą: