Pasija pagal Joną

buvau vakar vilniaus festivalio spektaklyje “Pasija pagal Joną”. Šiaip “Pasija pagal Joną” yra ne sceninis kūrinys, tačiau vienas toks amerikietis nusprendė užkelt ją ant scenos. užkėlė. tik nelabai suprantu, kam. na taip, gal vos vos įdomiau, nei paprastas koncertas, tačiau man įdomiausia buvo muzika ir atlikimas, nes tai buvo geriausia dalis. reginys pats pernelyg statiškas ir pernelyg neišspręstas. keletas įdomių šviesos sprendimų buvo visai neišnaudoti. keletas aktorių scenoje visai neaišku ką veikė. žodžiu, ne sceninis tai reginys.

tačiau atlikimu likau sužavėta. turbūt todėl, kad atliko kūrinį visa krūva užsienio atlikėjų ir tik vienas kitas lietuvis.

4 Atsakymų į “Pasija pagal Joną”

 1. Anonymous kalbėjo:

  Nu negi atlikimo kokybę lemia \\\"krūvos užsieniečių\\\"? Keistai skamba atgumentas, esą atlikimas geras, nes krūva užsieniečių ir vienas kitas lietuvis… O spektaklis tikrai buvo įdomus, nors ir ne visi sprendimai 100 procentų pasiteisino.

 2. vilnele kalbėjo:

  lietuviai gi dainuot nemoka. dar moterų yra neblogų, o vyrų operos solistų visai nėra :)

 3. ele kalbėjo:

  na jau atleiskit, bei jei apie Roberto Wilsono (‘kazkokio amerikono’?) pastatyma jus cia taip atsainiai ir pavirsutiniskai leptelejote, tai ir aciu dievui, kad tokie blogai kaip sis turi po penkis skaitytojus. Apskritai, kiek perskaiciau jusu rasytu teatriniu atsiliepimu, ju esmine asi buna “spektaklis patiko, atlikimas neblogas” ir panasiais abstrakciais asmeniniais plaukiojimais. Nieko blogo nelinkiu, tikrai, bet nesmagu skaityti.

 4. vilnelė kalbėjo:

  aš apie viską lepsiu paviršutiniškai ir iš savo asmeninio požiūrio taško (patiko/nepatiko). atsiprašau, jei ką nors tuo įžeidžiau ar įskaudinau, bet manausi turinti teisę savo bloge rašyti savo nuomonę.

  ele, jei norit suteikti skaitytojui pilną vaizdą – parašykite komentare savo nuomone apie Pasiją. Taip bus daug įdomiau.

Būtinai palikite komentarą: