wairlesas nevež

iki užvakar turėjom namie vieną tinklo laidą kokiems 5 kompams. dalinomės. sunku buvo. o užvakar pasistatėm wairlesą. nuo tada aš pradėjau gadintis nervus. esmė ta, kad visur veikia, o mano nešiojamam kompuke – ne. tiksliau beveik veikia – akivaizdžiai čia kažkur įdiegta nervinimo funkcija – internetas įsijungia ir netgi krauna saitus, tačiau tik kokias 2-3 minutes. paskui atsijungia. po 10 min, žiūrėk, vėl įsijungė. ir tuoj pat vėl dingo. ir taip visą laiką. ką bedaryčiau – nepadeda, neveikia ir tiek. tiksliau veikia – dantim tikrai griežt pradėjau.

pagooglinau. mano wairleso korta – bugova. bent jau problemų su ja tikrai ir kitiems pasitaikė. o sprendimų, kurie padėtų, neradau. tai ir sėdžiu vakarais be interneto…

3 Atsakymų į “wairlesas nevež”

 1. jez kalbėjo:

  Klausyk, pas tave turbut ta pati problema, kuri ir pas mumis yra. Paprasyk, ir pakonsultuosiu jos sprendimo klausimais. :)

  Dabar laptopo prie saves neturiu, bet esme ta, kad kai kompas prisijungia prie interneto, reikia nueiti i jo wireless properties ir nuimti varnele nuo langelio, kur sako, kad leisti windowsam sukonfiguruoti kazka ten automatiskai.

  Kita karta ijungus kompa ta varnele reika vel uzdeti ir paskui iskart nuimti.

 2. jez kalbėjo:

  Pasitikslinau:

  Network Connections -> Wireless Network Connection -> desini peles klavisa -> properties -> wireless networks -> use windows to configure my wireless network settings [varnele nuimti, is naujo prisijungus uzdet ir nuimti]

  Taigi, cia ne wireless sucks, cia windowsai sucks :)

 3. vilnele kalbėjo:

  vakare pračekinsiu, o jei pasiseks – būsiu be galo dėkinga 😉

Būtinai palikite komentarą: