apie pažeidinėjamas eismo taisykles

kiekvieną dieną darau labai negražiai – pažeidžiu eismo taisykles ir varau prieš eismą. subačiaus gatve važiuoju nuo filharmonijos iki barbakano. ten eismas vienpusis ir šiaip važiuot negalėčiau, bet kad apvažiuot labai toli reikia. taigi, važiuoju. paprastai laviruoju tarp mašinų ir pėsčiųjų, tai važiuodama šaligatviu, tai gatve. kai eismas didesnis – nervinu vairuotojus mindama prieš juos ir nervindama. aš tai nesinervinu, važiuju ir vaizduoju bobą ant ratų. tiksliau, ir vaizduot nereikia.

bet šiandien, kai iš priekio atvarė mentai ir staiga sustojo visiškai priešais mane pusiau ant šaligatvio, beveik į kelnes pridėjau. baudos gal ir nebūtų davę (net nežinau ar būna baudos dviratininkams), bet velnių tai būčiau gavus. jau ir kalbą buvau pradėjusi kurti, galvojau, ar apsimesti blondine ir sakyt, kad nežinau nieko apie kelio ženklus ar kaip nors kitaip, tik tiek, kad aš jiems buvau visiškai neįdomi. taip kad laimingai numyniau sau tolyn prieš eismą.

3 Atsakymų į “apie pažeidinėjamas eismo taisykles”

 1. vicont kalbėjo:

  Anoks čia pažeidimas dviračiui važiuoti prieš eismą…

 2. Anonymous kalbėjo:

  KET shiaip turetume laikytis is dvirkos ir auto.

  Tuomet butu daugiau abipuses pagarbos.

  Pvz as dwirkinu pakankamai, bet kokie nors pridurkai su motoroleriu ar dwirku islinde skersai kelio tikrai nervyja…

  Neries prantineje pries metus su dwirku teko nuskinti durna dwiratininke islindusia i prieshinga puse kelio.Taip kad burundukai kenksmigi ir patiems dwirkininkams:)

 3. vilnele kalbėjo:

  visiškai sutinku, kad taisyklės galioja ir dviračiams, ir labai stengiuosi jų laikytis, nu bet labai jau toli ten apvažiuoti tą subačiaus gatvę iš kitos pusės.

Būtinai palikite komentarą: