katynas

kelinta diena gyvenu su viena su trimis katėmis ir žiurke. tai turiu pripažinti, kad toks ūkis – ne juokas. kol apeini ir pamaitini visus – jau 10 minučių kaip minimum. nes kiekviena katė turi savo maistą – vienas mano katei, kitas brolio, trečias – kačiukui (kuris jau tik vienas beliko) ir dar žinoma žiurkės maistas. paskui reikia kačių smėliuką išvalyt nuo šūdukų. tiek techninių pareigų. tačiau gi dar reikia kiekvienai katei skirt dėmesio, paglostyt, pažaist – per dieną jos žmonių išsiilgsta. o kadangi mano katė su brolio kate nesutaria, tai negali su visomis kartu žaisti – pirma su viena, paskui su kita, kol nuo kojų nusivarai. taigi, kol apeini visą ūkį – štai tau ir nebėr vakaro.

4 Atsakymų į “katynas”

 1. Anonymous kalbėjo:

  mmmjooo…geriau pasakok kada i koki dvara minsi su dwirkinu kazkur i nemencines puse :) paliksiu tau kokioje slaptavieteje linkejimuka:) sugalvti dar reikia kur ir ka ir parashysiu i privata:) linksmiau bus minti ir paieshkoti slaptos dovaneles:)

 2. Anonymous kalbėjo:

  Nu va kaip chia taip… Bobulyte kokia nors turi 5 karves 3 kiaules, tuzina vishtu ir kachiu nesuskaichiuojama skaichiu su vienu sabakiu ant lenciugo:) Va chia tai nusilakstyt galima bobulytei toki kolektyva aptarnaujant :) 3 kates – gedinga mazhas skaichius 😉

 3. vilnele kalbėjo:

  bobulytė paprastai tam turi visą dieną. aš – tik vakarą. jei turėčiau visą dieną, galėčiau ir aš karves, vištas, kiaules ir dar ką nors aplakstyti :)

 4. Anonymous kalbėjo:

  nu jau nu jau 5 karves…cia jau turi buti super-bobulyte, kad tiek karviu suvaldyti ir shieno paruoshti ziemai visa kluona…matyt ,tamsta nesate karves regejes ir shienelio nei pjoves nei vezes i kluona:))

Būtinai palikite komentarą: