pakeliui į darbą

– Dienos vaizdelis: sėdi bobutė lukiškių aikštėj išsipuošus bliuskėm visokiom, bet su bigudukais (liet. plaukų suktukais) galvoje ir bando perskaityt sms žinutę. galvojau pravažiuodama, ar jai pasakyt, kad bigudukus pamiršo išsiimti, ar ji nepamiršo – naudojasi paskutinėmis 15 minučių prieš darbą, kad dar bent truputį pasuktų plaukus…

– trečias rytas, kai skaičiuoju, kokių dviratininkų daugiau gatvėse – vyrų, ar moterų. rezultatai tokie: 4:1 (moterų naudai), 3:3, 2:1 (moterų naudai). taigi, moterys laimi. iš to galima padaryti kokią nors išvadą: vyrai su dviračiais dirba nuo 8; vyrai su dviračiais vėluoja į darbą; vyrai su dviračiais dirba ne centre.

– šukės vis dar ant balto tilto.

– šįryt pamiršau, kad trečiadieniais turime darbe susirinkimą, taigi, į darbą reikia ateiti valandą anksčiau.

2 Atsakymų į “pakeliui į darbą”

  1. Anonymous kalbėjo:

    vyrai su dviraciais sportuoja ,o ne gastroliuoja…

    pasiskaiciuok MTB-O varzybose kieno naudai:))

  2. vilnele kalbėjo:

    kasdien važiuodama dviračiu į darbą aš ne gastroliuoju, o tiesiog minu.

    ir aš skaičiuoju visiškai kitą dalyką – kas kiekvieną rytą apie 9 valandą traukia į darbą dviračiu tomis pačiomis gatvėmis, kaip ir aš. šis rodiklis visiškai nieko nepasako apie dviračių sportą ir iš viso nieko nepasako, todėl ir mano išvados buvo padarytos neitin protingos. taip kad vyrams nederėtų imt ir įsižeisti dėl to, kad aš pastebėjau, jog pirmadienį beveik 9 valandą vilniaus gatve dviračiu pravažiavo 3 moterys ir nei vieno vyro.

Būtinai palikite komentarą: