sapnas apie karą

senokai nerašiau, ko prisapnuoju, nes nesapnuodavau nieko labai ypatingo. iki šiąnakt. šiąnakt sapnavau kažkokį keistą karą. buvo blogiečiai ir jų buvo gerokai daugiau. su geriečiais pradžioj slėpėmės kažkokios didelės geriečių šeimos namo rūsiuose (kurie buvo gerokai didesni už namą), kol ten atėjo blogiečiai ir pradėjo mus šaudyti ir gaudyti po tuos rūsius – gana kraupu buvo, kol pasprukom per kažkokį tunelį. tada kažkaip atsidūrėm tuščios mokyklos bibliotekoj. tada prasidėjo gaudynės tarp lentynų ir šaudymaisi, kol mus užspietė į kampą ir pradėjo baiginėtis šoviniai. blogiečiai mus šaudė po vieną ir buvo labai tragiškas momentas, tačiau staiga jie mums pasakė, kad leis pabėgti (kažkodėl). dalis mūsų patikėjo, ir pradėjo bėgti, tačiau blogiečiai pradėjo juos šaudyti ir juoktis. tada aš sugalvojau, kad reikia bėgti per langą (buvome trečiame aukšte). išdaužiau antro aukšto langus ir perlipau ten, paskui nušokau į pirmą, visi paskui mane ir bėgom. visą laiką buvo naktis. tada įvyko siužetinis šuolis ir staiga mes jau buvom mūšio lauke, blogiečiai mus puolė, o mes kovėmės kaip kokie muškietininkai – išsirikiavę eile, vieni priklaupę, kiti stovi ir šaudom paeilui. o blogiečiai bėga link mūsų. o kai pribėgo, tada pradėjom jau kaip kokie romėnai – badyti juos su iš kažkur atsiradusiomis ietimis. o tada jau pabudau.

įdomus faktas – geriečiai buvo krūva lenkų, vienas britas ir dar krūva neįvardintų asmenų. blogiečiai buvo be tautybės tačiau visi (ir mes, ir jie) kalbėjom angliškai. visame sapne visi kalbėjo angliškai.

įdomu, kaip tokį sapną paaiškintų sapnų aiškintojai? filmų apie karą jau senokai nežiūrėjau…

2 Atsakymų į “sapnas apie karą”

  1. Anonymous kalbėjo:

    Sako, sapnus pasakoti netaktiška ir nemandagu : )

  2. vilnele kalbėjo:

    galbūt. bet vienas žmogus man sakė, kad kai neturėsiu ką rašyti į blogą, rašyčiau ką sapnavau. kadangi man to žmogaus nuomonė labai svarbi, tai ir rašau :)

Būtinai palikite komentarą: