ikiuko jogurtai

užvakar ikiuko parduotuvėje užupyje norėjau nusipirkti smilgelės jogurto gėrimo. tiek, kad gėrimo buteliukai nestovėjo lentynoj – jie ten gulėjo, nes buvo tiek išsipūtę, kad apačia išsilenkė. paprastai kai produktas sugenda, tai tik dangtelis išsipučia, o čia – visas visas buteliukas. ir taip visi mano mėgstamos rūšies buteliukai. akivaizdžiai blogai supakuota partija ar šiaip kuo nors bloga, kad taip ėmė visa ir sugedo. pagalvojau, gal reikia informuoti ką nors – bet nieko aplinkui nebuvo, tai numojau ranka – patys susipras, gi akivaizdžiai matosi.

nuėjau vakar į ikiuką – ten guli vis dar tie patys jogurtai. kitų rūšių – sumažėję, o šitos visi tebeguli – panašu, kad niekas vis tik neapsigavo, o parduotuvės darbuotojams vienodai rodo. dabar jau nusprendžiau būtinai atkreipti kieno nors dėmesį. radau darbuotoją, parodžiau, tai pirma reakcija buvo “o gal taip turi būti?”. bet vis tik padėkojo, kad parodžiau juos. išėjau.

šiandien mano mėgstamos rūšies smilgelių tame ikiuke nebebuvo – išėmė. svartau, ar išgelbėjau ką nors nuo nusivylimo radus sugędusį produktą, ar kad taip ir turėtų būti atrodo tik parduotuvės darbuotojams.

ryt turbūt vėl eisiu į ikiuką.

Vienas atsakymas į “ikiuko jogurtai”

  1. parimusi kalbėjo:

    gali į parduotuves prekes eit tikrint..;D

Būtinai palikite komentarą: