sugedo mano katė

po nelabai pavykusio pasilakstymo po blogus, grįžtu prie savo asmeninio gyvenimo kronikų. taigi, sugedo mano katė. susirgo ar šiaip kas. tiesa, vienas negerumas man aiškus – ji turi blusų. nuo to šuns, kurį kartais paglobojame. daug kasosi ir labai nepatenkinta. bet čia dar niekis. šitą problemą bent jau žinau, kaip spręsti. o va šį rytą pabudau nuo to, kad ji vėmė. ir dar radau jos prišikta kambario viduryje. ir vos neprimyžo man ant rūbų krūvos – laiku pamačiau keliant uodegą. paskui dar norėjo myžtelėti ant puzzle, kurią namie dėliojame. šiaip mano katė yra labai tvarkinga, ir primyžus ne į dėžutę buvo tik vieną kartą – kai buvo apdujus nuo vaistų po sterilizacijos. taigi, tokie dalykai mane labai neramina – kažkas ten joje sugedo. ir dar jai ypač reikėjo meilumo šį rytą – o mano katė tikrai nėra meili – tai irgi ženklas, kad kažkas jai negerai – gal ką skauda ar šiaip blogai jaučias. nerimaudama palikau ją namuose (prieš tai paslėpus viską, ką galėjau, kad neapmyžtų). tikiuosi, kad gal tiesiog kažką ne tą suvalgė ir vakare grįžusi rasiu ją tokią, kaip visada. pasitaisiusią. bet jeigu kas nors rimtesnio?

4 Atsakymų į “sugedo mano katė”

 1. awx kalbėjo:

  aš tai siūlyčiau skambtelt veterinoriui. aš visada savo ciuckiui pastebėjęs ką nors įtartino paskambinu ir pastoviai mano nuramina :))

 2. eziukassukedais kalbėjo:

  nėščia gal?.. :)

 3. Anonymous kalbėjo:

  ar pasitaisė tavo katė?

  /thony

 4. vilnele kalbėjo:

  taip, katė gyva :)

  kaltas buvo maistas – nuo vienos sauso maisto rūšies vėmė. keista, nes iki šiol išbandžiau visą krūvą maisto rūšių, o šitas buvo vienas iš geresnių (bent jau brangesnių).

Būtinai palikite komentarą: