populizmas

kirkilas populistas, bet aš ne geresnė – ėmiau ir parašiau apie populiariausią reikalą šiomis dienomis. ir dar taip parašiau, kad subėgtų visi krepšininkų mylėtojai ir būtinai pasakytų, kad aš durna ar neprivalgius, ar bent jau mandagiai palinguotų galva – “nieko tu nesupranti, mergaite”.

tas postas turbūt bus populiariausias iš visų mano nykaus blogo postų :)

5 Atsakymų į “populizmas”

 1. awx kalbėjo:

  alia nei pasakėm, kad durna, nei, kad nieko nesupranti. aš, jei nebūčiau rinktinės fanas, irgi taip pat kalbėčiau. man irgi keista, kaip tam atletui Aleknai duodamos premijos, o mokytojai tuo tarpu nieko negauna :))

 2. vilnele kalbėjo:

  jo, man net keista, kokie visi nepikti :)

 3. Anonymous kalbėjo:

  Nei velnio tavo blogas nenykus.Skaitau jį pastoviai ir labai mėgstu.Gerai rašai,įvairios temos,tad rašyk ir toliau.

 4. vilnele kalbėjo:

  ačiū, anonime

  (taip, prisipažįstu, ten tas "nykus" buvo tam, kad nors kas nors mane pagirtų. juk tai taip moteriška :))

 5. BasketSLAVE kalbėjo:

  Pirma – tavo blogas ne nykus, nes pirmą kartą užsukus į jį norisi paskaityti bent kelis įrašus iš karto. Antra – krepšinis Lietuvoje pastaruoju metu ko gero vienintelis gali prikelti žmones iš kasdieninio letargo miego ir pabudinti patriotinius jausmus. Tikrai nepamenu, kada paskutinį kartą žmonės taip įnirtingai MOJAVO Lietuvos vėliavomis bei SKANDAVO šalies vardą. Tenka pripažinti, kad tu esi tikriausiai ne lietuvis, jei po paskutinį kvapą atidavusių mūsų krepšininkų pergalės prieš graikus arba per krepšininkų sutiktuvių vakarą tavęs nė sekundei neužplūdo pasididžiavimo ir palaimos jausmas. Todėl reikia tik džiaugtis, kad turime tokias kepšinio tradicijas, kurios akimirksniu suvienija visą mūsų tautą, kuria aš tikrai didžiuojuosi. Tik gaila, kad pasibaigus krepšininkų pergalių euforijai, žmonės visa tai labai greit pamiršta… Tad jei ne krepšinis, mūsų patriotiškumas gali visiškai nuslopti ir pradingti nežinia kur…

Būtinai palikite komentarą: