nekišk nagų prie svetimų dokumentų

šiandien išmokau šitą pamoką, kur pavadinime.

kiek žalos esate padarę savo įmonei? aš va ką tik padariau beveik 40 tūkst. čia jau net viršvalandžiais sunkiai atsipirksiu. smulkiai nepasakosiu, bet

kadangi adminsitratorės nebuvo, buvau gera ir paslaugi – padaviau sąskaitas faktūras tam, kam nereikėjo. jis paprašė, o aš gi nežinojau, kad jis ketina jas susirinkti, susikišti į kišenę ir išsinešti. jau buvau mačius jį, o ir šiaip pas mus nuolat ateina kas nors ko nors pasirašyti, paimti ar atiduoti – negalvojau, kad čia kitas atvejis, kad čia kalba eina apie skolas. galvojau, kad jis tik pasirašys tas sąskaitas, kurių dar nepasirašė. tas paliko, o kai norėjau iš jo paimti kitas – nedavė, susikišo į kišenę – šefas dar bandė stabdyti, ir išėjo.

su šiomis sąskaitomis turėjome faktinį įrodymą, kad ta įmonė mums turi sumokėti. dabar vėl neturime. o jie – seni skolininkai.

šūdina nuotaika. šefas dar bando kažką daryt, bet ką čia padarysi?

5 Atsakymų į “nekišk nagų prie svetimų dokumentų”

 1. bratha kalbėjo:

  och tu blE

 2. Anonymous kalbėjo:

  gal dar nevisai beviltiška situacija gerb vilenele. Negi, sąskaitos tik vienintelis įrodymas, kad bendrovė X iš jūsų pirko/kitaip atlygintinai gavo prekes/paslaugas? Jamkit gerą teisininką padės gal :)

  <br> O jei šefas sugalvos jus nuskalpuoti finansiškai už tai, tuomet žvilgterkite kas įrašyta jūsų darbo sutartyje.

  <br>Ir nepasitikėkite skolininkais :)

 3. vilnele kalbėjo:

  nežinau ten tikslių niuansų, bet ir šefas tiki, kad dar ne viskas baigta. mūsų reikalus skolų išieškojimo bendrovė šiaip tvarko, šefas su jais šitą reikalą aptarė ir kažką ten nusprendė.

  o mano šefas geras. labai geras daugeliu atžvilgiu, nors kai kuriais ir patraukiu jį per dantį – nes tai lengviau, negu girti. nelaukia manęs jokios finansinės nuobaudos, tik šiaip žiauriai nesmagu.

 4. nuo kalbėjo:

  Fak… Nu tiek nesu prisidirbęs, bet šiaip panašiai irgi esu. Dabar jei kažkas sako pasirašyti ar duoti kažką – sakau, kad nieko nežinau ir tegu tariasi su kuo reikia.

 5. Anonymous kalbėjo:

  jo, iš svetimų klaidų sunku mokytis :)

Būtinai palikite komentarą: